2018 november 21.

Hozzászólás: ANTENNASZERELÉS, BEÁLLÍTÁS

Kezdőlap Fórumok DigiPortál Fórumok Antenna szerelés ANTENNASZERELÉS, BEÁLLÍTÁS Hozzászólás: ANTENNASZERELÉS, BEÁLLÍTÁS

digitibi
Felhasználó

n,hogy gyorsabban ás hatékonyabban tudjunk segiteni nem ártana leirni,hogy mit és hogyan állitottad eddig az antennát illetve milyen fejjel esetleg diseqc relé is van stb…n

n

n

n

nja aqztért nintendót faragtam szét mert annak nagyon erős volt a burkolata… :DnÍgy próbáltam meg a legolcsóbban kihozni, hogy csak a fejért kelljen pénzt adnom…nn

nEgy kis találékonysággal minden megoldható.Az ilyeneket jó lenne fotókkal illusztrálni és közre adni.nnHa marad az oldal.n

nnNa itt az én kis találmányom:nnHa valaki több infót kér errőé akkor szóljon.nEgyébként szemből nézve balról jobbra haladva, bal szélső az Astra(kelet 19,2 fok), középső a Hotbird (kelet 13 fok), jobb szélső a Sirius (Kelet 4.8 és 5 fok).n

nnAz előző oldalról hoztam át (egy lappal visszább) Ennyim van +egy 4-es Diseqc elosztó

Ez a weboldal a böngészés tökéletesítése érdekében cookie-kat használ. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás