2019 október 21.

Hozzászólás: WayteQ HD-95CX MinDig TV vevő

Kezdőlap Fórumok DigiPortál Fórumok Beltéri egységek, vevőkészülékek WayteQ HD-95CX MinDig TV vevő Hozzászólás: WayteQ HD-95CX MinDig TV vevő

Darázs Ferenc
Felhasználó

A Wayteq hd-97cx-el firmware feltöltés ügyben az alábbira jutottam:nn nnMiután az első képen látható rajz alapján elkészítettem, a második képen látható kábelt, egy null modem kábellel a számítógéphez kötve a következő linken található programot használva http://dl.dropboxusercontent.com/u/24060872/rfupgrade.zip az első lépésben csináltam egy dumpot a készülékről (a program tartalmaz leírást is).nnEzután többféle firmwaret is feltöltöttem a készülékre ebből kettő indult el valamilyen szinten:nnKipróbáltam, a Synaps THD 2890-et, elindult, TV-es rész az hibátlanul működik, de ha a Médialejátszóban elindítom egy film lejátszását, akkor elreszeteli magát Wayteq hd-97cx.nnnA másik egy Golden_Media_Mania_HD_2-es firmware (sajnos ez nem Conax kártyaolvasós), ez szétesett képpel indult, de “vakon” beállítva a felbontást utána a továbbiakban hibátlanul működött.nnA tapasztalatom az, hogy azok a firmwarek indulnak el, amelyeknél hexanézővel nézve a “bootloader” felirat helyén a “HTJX” szöveg szerepel, Az X egy számjegy.nnnnÉn már elég sokat keresgéltem, de kevés ilyent találtam, ha valaki találna ilyet (lényeg a Conax kártyaolvasó) szívesen venném ha belinkelné. nnnnn

Ez a weboldal a böngészés tökéletesítése érdekében cookie-kat használ. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás