2020 szeptember 21.

Hozzászólás: Telefunken TTR-280C MinDigTV vevő

billyjack
Felhasználó

Sziasztok!nnMa regisztráltam magamat ide kifejezetten ez a téma miatt.nnKarácsony előtt 2 nappal vehettem át én is ezt a Telefunken csodamasinát a MindigTV Extrától. Interneten megrendeltem, futár kihozta, én meg átvettem, de csak Karácsony estéjén üzemeltem be, mert amolyan meglepetésnek szántam a család számára. Minden OK volt, akárcsak a leírásban, amit itt nagyon jól leírtak róla.nnAmikor megrendeltem, akkor is olvastam, és itt is olvastam, hogy csak a szabadon fogható csatornáknál működik a PVR, vagyis a műsor felvétele. Nos én még a 10 napos ingyenes próbaidőszakban vagyok, de a Film+ csatorna műsorából már vettem fel filmet, és sikerült is a felvétel. Pedig az nem szabadon nézhető csatorna ugye? Szóval felvette:)nnAmi problémát felfedeztem, és amire nem kaptam választ sem a termék magyar nyelvű használati utasításában, sem pedig itt a termék tesztjének a leírásában, az az, hogy egyes csatornák teljes képpel történő nézésénél az i vagyis az információ gomb megnyomásával az információ hol látszik, hol pedig nem, vagyis a képernyő alján épphogy csak a kezdési és befejezési időpontokat lehet látni. A program, hogy épp mi megy és mi következik, az nem látható, mert a látható képernyőn kívülre esik. Erre szeretnék valami beállítási tanácsot kérni, mert biztos, hogy van rá megfelelő megoldás.nnKöszönöm, hogy elolvastátok, és köszönöm szépen előre is a segítségeteket.nnB.U.É.K. Mindenkinek <:-P