2020 szeptember 21.

Hozzászólás: WayteQ HD-90 CX MinDig TV vevő

nagrakiller
Felhasználó

nn

nnHát felraktam a 3. legújabb változatot : igen ez lenne eddig a legjobb, de sajnos nekünk magyaroknak nem adatik meg, hogy végre minden jól működjön !nnMár azt hittem most minden menni fog, nos örültem is, amíg meg nem nyomtam a kódolt csatornákon a felvétel gombotnnSajnos ” ÉRVÉNYTELEN ” felirattal reagált !nnHa ez menne akkor most igazi jó SW. lenne ez !nnHát visszaraktam a 2. 2.0-ás SW-t. Ezzel legalább lehet felvenni a kódolt adásokat is !nnTalán majd egyszer sikerül valakinek egy jól működő SW-t készítenie !nn

nn:) kinek a pap,kinek a paplan …ööö vagy papné? nekem pl. az mkv és divx avi lejátszás lenne a lényeg, felvenni tudok a stronggal is, de nem jellemző! egyedül a barátok köztöt szoktam felvenni az asszonynak,de azt megtudom ejteni ezzel a szoftverrel is:)nn

nnHelo!nnki mit tapasztalt,h ez a wayteq milyen méretű külső adathordozot tud beolvasni? nekem van egy fél terrás 3,5″ méretű külső táppal,azt nem olvassa be! de most akarok egy kis 2.5″ usb tápellátással…fél terrát beolvassa vagy vegyek kisebbet? pl egy 360gigást?