2020 szeptember 19.

Hozzászólás: WayteQ HD-90 CX MinDig TV vevő

nagrakiller
Felhasználó

nn

nnLala!nnén ma voltam a betacom-nál a 16ker veress péter utcában,náluk van telefunken (meg a gyáli uti metroban is láttam most akcioban conaxosat 20körüli összegért), keresd meg őket, talán adnak tesztre eg beltérit! gondolom a reklám nekik is joljön!nnfőleg,hogy ennyire fellett itt kapva a telefunken cucc.nnhttp://betacom.hu/index.php?WG_NODE=WebOldal&WG_PARENTOID=PAFf_b1c5025&WG_OID=PAGf_55974a9nn

nnA Betacom-ot ismerem, de nem kérek tőlük készüléket, majd lesz a forgat-nál, árulják ők is. Nem szívesen kérek mástól készüléket, kivéve, ha valami olyan cuccuk van, amit nem kapok meg a Forgat-nál. Ezek a tesztek azért nem kis bizalmon alapulnak, volt már nálam bőven 100.000- feletti árú készülék is, nem mindenki adná kölcsön egy “idegennek”.nnDM-8000 teszt is ezért nincs a DigiPortálon, a Forgat-SAt is csak megrendelésre szerzi be, a forgalmazót meg nem volt képem megkeresni, hogy adna-e kölcsön egy 280.000.-Ft-os készüléket…nn

nn:))nnmegértem!nnkb2órája jártam a forgatsatnál,az alacsony szakállas srác nagyon dicsérte a hello hd szolgáltatást és a beltéri képminőségét!nnaz a baj,h nememléxem milyen márka volt!