2020 szeptember 19.

Hozzászólás: WayteQ HD-90 CX MinDig TV vevő

feldeci
Felhasználó

nn

nnSzia,nnnem tudom igazán, hogy eddig mennyi beltéri egység/”Set Top Box” volt nálad összesen, de kérném a személyes véleményedet következők értékelésében:nn1.Triax TR-500 (“ZyX” kolléga nagyon dícséri ennek a képminőségét – amit el is hiszek, csak ugye egy ember véleménye kevés)nn2.Telefunken TTR-300C (Ha volt szerencséd a fenti Triax-hoz is, az mennyivel jobb vagy sem – összehasonlítva a képminőséget + a jelminőséget is)nn3.WayteQ HD-90CX (Volt szerencsém letesztelni – képminőség nem is volt olyan rossz csak a kép néha beszemcsésedik jelminőség miatt > állítólag nem szereti az erősítős antennát… akkor itt csak a “Thomson ANT299” féle külső UHF antenna megoldás jöhet számításba?) :|nn

nnHali!nnÉn teszteket nem tudok mondani, csak annyit, hogy a Wayteq masinát erősítés szobaantennával használom és én nagyon meg vagyok vele elégedve. Ha bekerülök a jel és az antenna közé, akkor néha le esik a jelszínt.nn

nnSzia! Az EPG bug neked is fennáll, amit írtam pár hozzászólással ezelőtt? Ha nem, akkor milyen FW van rajta? A PVR-es?