2020 szeptember 19.

Hozzászólás: WayteQ HD-90 CX MinDig TV vevő

P.Ferenc
Felhasználó

Üdv! Érdekelne ez a készülék, DE nekem nagyon fontos lenne, hogy tudjak felvenni vele pl. pendrive-ra az ATV műsorából. Még nyáron vettem egy Synaps THD-3000-es masinkát, csakhogy ez olyan speciális formátumban rögzíti az adást, amit csak vele lehet visszanézni. Ezért egy nap után ment vissza a MediaMarkt-ba. Én a laptopomon akarom a felvett dolgokat visszanézni ill. DVD-re kiírni valami elterjedt, normális formátumban, mindenféle speciális sw. közbeiktatása és konvertálgatás nélkül. Meg tudná valaki nézni, hogy ez miképpen működik ennél a box-nál? Magyarul a felvett anyagot képes-e mondjuk a Windows kapásból visszajátszani? Tehát a gyakorlatban kellene ellenőrizni, hogy egy adás felvétele milyen formában rögzül egy pendrive-ra vagy külső HDD-re.nnElőre is köszönöm a segítségeteket, biztos mást is érdekelne a dolog. Persze lenne kerülő utakon is megoldás, mondjuk egy számítógépet beállítani a felvételre, de az a véleményem, hogy tisztességes készülék ezt alapból megoldja. Ha meg nem, akkor várok még, nekem nem sürgős a dolog, amúgy is egy rakás szemetet árulnak horribilis árakon, a sok szerencsétlen meg megvásárolja őket, aztán jön a szívás. Láttam egy Hirschmann feliratú borzalmat 40 ezer Ft körül, de szerintem 10-et sem ér a többivel összehasonlítva. Még tán kártyaolvasó sem volt benne, hátul minimális kimenet, nem is értem, hogy került rá ez a márkanév.