2020 szeptember 19.

Hozzászólás: WayteQ HD-90 CX MinDig TV vevő

elektrodoki
Felhasználó

Time írta…nnAzért nem, mert még nem vettem meg. Az egy éves MinDig – Wayteq verzióban gondolkodom.nnElőször a Conax modulost akartam, de mégis inkább ez a dekóderes. Mindegyiknek van valami előnye, de szolgáltatásban mégis jobb lesz a Wayteq.nnLehet, hogy 2-3 hét múlva veszem csak meg, ha lesz még.nnVagy ha meglesz az elektrodoki által jelzett frissítés, akkor talán előrehozhatom a jövő hétre.

nnMa beszéltem a forgalmazóval, tényleg csak napok kérdése az új frissítés. Készülék van, és lesz is a jövőben!nnAz OTA frissítésről néhány mondat:nnÁltalánosságban elmondható, hogy csak indokolt esetben, külön forgalmazói megrendelésre küldenek ki OTA jelet, amit a magyar lakosság tévézési szokásaihoz igazítva, 3-4 hétig sugároznak. Ennyi időn belül ugyanis mindenki legalább egyszer bekapcsolja a készülékét. Tudomásom szerint, ami nem jelenti azt, hogy perfekt infó, most nincs az éterben semmiféle frissítés. Egyébként aránylag el vagyunk látva szakmai háttéranyaggal, ugyanis mi vagyunk a MinDig TV műszaki call centere, illetve a Hivatalos MinDig TV szervizhálózat központja. Nem reklám akart lenni, csak tájékoztatás, hogy miben tudunk segíteni.