2019 augusztus 22.

Hozzászólás: Astra műholdak vétele digis beltérivel

Kezdőlap Fórumok DigiPortál Fórumok Műholdak vétele Astra műholdak vétele digis beltérivel Hozzászólás: Astra műholdak vétele digis beltérivel

Tumbi
Felhasználó

Szitasztok. Vasaroltam egy diseqc switch-et http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=260519000850&ssPageName=STRK:MEWNX:IT#ht_1103wt_905 de sajnos nem tudok eletet lehelni bele.nIgazsag szerint ez eletem elso diseqc cucca es abban sem vagyok biztos hogy jol allitottam-e be. Pontosabban en minden lehetseges variaciot kiprobaltam mar de meg mindig semmi jo.nHa kozvetlen dugom be az antennakat kulon kulon, akkor tokeletesen jonnek az adasok mindket muholdrol.nItt egy kep a beallitas menukrol.. ha valaki lenne olyan kedves es ellatna jotanaccsal hogy hogyan allitsam be annak nagyon orulnek.nnEn igy allitanam be:n22khz signal: hi/lontone burst: POS A/Bndiseqc: onndiseqc-repeat: 0nnintelsat1002: diseqc1 1# diseqc2 1#nastra 2d: diseqc1 2# diseqc2 2#nnpositioner: offnnValaszokat elore is koszonom..nn

Ez a weboldal a böngészés tökéletesítése érdekében cookie-kat használ. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás