2019 október 21.

Hozzászólás: MinDig TV

Kezdőlap Fórumok DigiPortál Fórumok Szolgáltatók MinDig TV Hozzászólás: MinDig TV

Monster
Felhasználó

nNálam 1-13. között egy adáshoz sincs hozzáférés csak a műsor újságot tudom olvasgatni. és attól tartok hogy ez csak akkor változik ha új szerződést kötök mindig tv extra családi csomagra és elfelejtem hogy decemberig végéig kifizettem az extrát.Ne legyen igazam de nekem ez a gyanúm. Arra lennék kíváncsi hogy valaki lalán kívül tud-e nézni új csatornát extrás kártyával vagy csak kékésröl nincs adás. Nekem wayteq hd-90cx van az más csatorna sorrendet állitbe n

nnAz hülyén nézne ki, mert ma is kaptam emailt, meg voltam is benn náluk, ahol mondták, hogy mindenkinek menni fog, a tarifa lesz egy ideig más a már létező ügyfeleknek, és az új szerződést kötőknek…Persze, hogy mi szívjuk meg, akik már egy éve vannak itt…:(

Ez a weboldal a böngészés tökéletesítése érdekében cookie-kat használ. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás