2020 szeptember 20.

Hozzászólás: MinDig TV

Monster
Felhasználó

nn

nnMa voltam benn ismét a WestEndben, a MindigTV ügyfélszolgálatán, előzetes szerződést kötni. Nos, az árak már meg is vannak. Kizárólag a Családi csomag…Húség esetén (1 év), az első hónap ingyenes, a második 1990 ft és onnan kezdve 2490 ft! Úgy néz ki ez a fix. Viszont érdekes dolgot is hallottam, miszerint azért lett hirtelen ilyen emelés, hogy menet közben ne kelljen, akár havi szinten is, emelgetni, ha tesznek be ismét új csatornákat, hiszen a cél gyakorlatilag kétszer ennyi csatorna durván másfél év alatt, és azokat is folyamatosan…Hely már van, Digitális átállás meg már fix, hogy lesz, a T-kom kábelen már legkésőbb jövő szeptember elsején, és így folyamatosan mindenhol, tervezett 2012.12.31.-én komplett megszűnhet az analóg sugárzás, mivel már most előbbre tartanak mint az előre várható volt..nn

nnnekem is ugyanezt irta egy tóth edina nevű nő emailben a mindigextrától és a 1211 számon is ezt mondták.nnviszont szerzödést a jövö7 folyamán vagy okt.elején lehet kötni,m még nincsenek csatornák.nnérdeklödtem a társkártyáról is.nnaz első társk. 300ft/hó,a második társk.pedig 399ft/hó + 2900ft aktiválási dij.nn

nnOktóberben folyamatosan mindenkit meg fognak keresni a szerződéssel, azért is az egy hónap ingyenesség, mert az egy hónap az első hónapot jelenti 10.01–10.31.-ig!! Én a megelőzés kedvéért voltam benn (meg amúgy is volt dolgom a WestEndben), így nekem már tuti a Családi csomag és már csak olyan szerződés jön amit alá kell írni..És nem hív senki, az előszerződés megvan. Lala pedig jól mondja, egy nappal korábban indul a mandula..:)