2019 december 7.

Hozzászólás: Mit kap egy új előfizető?

Kezdőlap Fórumok DigiPortál Fórumok Szolgáltatók Mit kap egy új előfizető? Hozzászólás: Mit kap egy új előfizető?

attila.scourgeofgod
Felhasználó

hát kérem, bevásároltam. elmentem, hogy megveszem a fejet, de aztán lavór is lett a dologból, olyan messze van az üzlet, én oda ki nem megyek még egyszer, inkább meghúzom a nadrágszíjat fizetésig, a fej: smart titanium twin tt, a lavór: chess quick & easy hq steel 80cm, a kettőért kerek 10 pénzt fizettem (4200+5800). eredetileg egy másik lavórra gondoltam, az 5 centivel nagyobb lett volna, meg 500-zal olcsóbb, de az épp nem volt, maradt ez… megpróbálom iderakni a képeket, remélem sikerül, nem túl jó minőségűek, de ez van…ja, a fejnél nem csalás, nem photoshop, tényleg aranyozott csatlakozói vannak…

Ez a weboldal a böngészés tökéletesítése érdekében cookie-kat használ. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás