2019 április 25.

Hozzászólás: Kérdések…

Kezdőlap Fórumok DigiPortál Fórumok Szolgáltatók Kérdések… Hozzászólás: Kérdések…

Monster
Felhasználó

n

nNem nincs tetőantenna, csak a digis koax.nA jelszint 95-100 között ingadozik, rossz idő esetén kevesebb,de az normális gondolom.nA scart természetesen teljese bekötésű, erre is figyeltem anno.nA kép csíkozódását valószínűleg a tv hibája okozza, a szerelő se tudott rá semmit mondani csak komplett panelcserét.nMivel megsült a táp benne régebben nem elképzelhetetlen hogy a panel is kapott egy kis kóbor áramot.nn

nSzerintem meg táphibás a beltéri.nDe csak akkor, ha pl.: egy DVD-vel nem csinálja ezt.nSzóval DVD-vel is csíkos a kép?n

nnSzerintem a tévé van hanyatt vágódva, korábban is ezt mondtam.nNem beltéri balhé ez. Meg egy sima koax kábellel is le lehet tesztelni, az RTL vagy az m1 elvileg pár centi kábelen jön már..nHa a tévébe van dugva!:)

Ez a weboldal a böngészés tökéletesítése érdekében cookie-kat használ. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás