2019 augusztus 22.

Hozzászólás: T-Home Sat

Kezdőlap Fórumok DigiPortál Fórumok Szolgáltatók T-Home Sat Hozzászólás: T-Home Sat

digitibi
Felhasználó

Na! Tegnap előtt (Jún. 9-én) kedden bekötötték. még viszonylag gyorsan kiértek mert szombaton hívtam őket és ahhoz képest hogy azt mondták h 30 nap hamar jöttek.nCsaládi csomagot rendeltem és meglepődtem, mert jóval több csatorna jött be mint ami abba van. Elkezdtem érdeklődni ismerősöktől akiknek már van ilyenje hogy miért van ez (én sejtettem hogy valami reklám féle) és azt mondták hogy max 1 hétig lesz így.Hmm jó kis csábítás!2990Ft havonta 50 csatorna és még az első néhány napba megy az HBO, HBO2, HBO Comedy, Cinemax, Cinemax2 kivételévaé az összes csatorna.Végre elértem célom mert megy a kedvenc csatim a Boomerang!!! 😀 A bekötés a digivel ellentétben teljesen ingyenes. (még erről mesélek majd az antenna szerelés topicban) Kaptam ADB 5800S Beltérit amivel csak a T home-os csatornák jönnek. Van a beltéri menüjében Diseqc elosztó de csak két adott műhold van az Amos3, és a Hotbird. Még ezt nem volt időm tesztelni hogy működik-e di ha ezt is kipróbáltam akkor még írok! ÜDV!nA kép csak illusztráció a Google-n találtam de amúgy ez van nekem is!

Ez a weboldal a böngészés tökéletesítése érdekében cookie-kat használ. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás