2018 június 20.

WayteQ HD-90 CXS MinDig TV és SAT vevő

Kezdőlap Fórumok DigiPortál Fórumok Beltéri egységek, vevőkészülékek WayteQ HD-90 CXS MinDig TV és SAT vevő

Ennek a témakörnek tartalma 147 hozzászólás, 29 résztvevő. Utolsó frissítés:  levus74 3 éve, 9 hónapja telt el.

15 bejegyzés megtekintése - 1-15 / 148
  • Szerző
    Bejegyzés

Lala
    Adminisztrátor
    nn

nnA részletes teszt IDE kattintva olvasható.nnTulajdonságok:nn* Szabadon fogható és kódolt földfelszíni és műholdas adások vételére egyaránt alkalmas DVB-T, DVB-S eszköznn* Beépített Conax 7.0 kártyaolvasóba helyezheti MindigTV Extra előfizetői kártyáját, mely a kódolt csatornák vételéhez szükségesnn* A beépített CI foglalatba más kódolású kártyák fogadására is alkalmas kártyolvasó is behelyezhető, ez által a műholdon továbbított kódolt csatornák vétele is megoldhatónn* Normál minőségű SD és nagyfelbontású HD adásokat kiváló képminőségben jeleníti meg (1080i, 720p, 576p)nn* A legjobb képminőséget elérheti a teljes HD felbontás használatávalnn* Áttekinthető magyar nyelvű menü (OSD) segítségével a kívánt beállításokat gyorsan elvégezhetinn* Elektronikus műsorfüzetben (EPG) 7 napra előre megnézheti a programokat és beállíthatja a felvételek időzítését. A felvételek egy külső USB háttértárra (PenDrive vagy HDD) rögzíthetők.nn* A külső USB háttértárról zenéket, filmeket játszhat le, illetve kedvenc képeit megjelenítheti. Támogatott formátumok: MP3/ JPEG/ BMP/ OGG / MPGnn* A vásárlói igényekhez igazítva a gyártó folyamatosan fejleszti és okosítja a termék szoftverét. Szoftverfrissítés történhet adáson keresztül vagy pedig saját kezűleg a készülék USB, RS232 csatlakozásait használvann* Folyamatosan bővülő TV és rádió adók beállítására 7000 csatornahely áll rendelkezésre.nn* Szülői felügyeletet állíthat be azon csatornákra, melyeket zárolni szeretne gyermekei elől.nn* A szolgáltató aktuális híreket, programokat, közérdekű információkat sugároz, melyet a beépített teletext dekóderrel TV készülékén megjeleníthetnn* Kedvenc csatornáit 8 különböző csoportba rendezheti, a csoportoknak egyenként, témák szerint adhat nevetnn* Képméret arány 4:3 vagy 16:9 (Letter Box/ Pan & Scan konverzióval)nn* Könnyen kezelhető strapabíró távirányító. Leghasznosabb funkciók egy gombnyomással elérhetőeknn* Különféle programszerkesztési lehetőségek állnak rendelkezésre, úgymint mozgatás, zárolás, átnevezés és rendezésnn* Csatornák hangolásánál választhat automatikus vagy kézi kereséstnn* Aktív antenna táplálási lehetőség (5V) a földi digitális vételheznn* Automatikus vagy kézi időzóna állítás, nyári időszámítás támogatásann* Felvételek zárolása, törlése, átnevezése, előnézete, lejátszásann* Gyors keresés előre/hátra 2/4/8/16/24-szeres sebességgelnn* Lassított keresés előre/hátra 1/2, 1/4, 1/8 sebességgelnn* Könyvjelző beállítása, lépés könyvjelző pontrann* Automatikus be/kikapcsolás időzítésenn* Utoljára nézett csatorna megjegyzésenn* Játékok: Teris, Othello, Sudoku

BiharyG
    Felhasználó

Köszönjük, eddig határozottan tetszik… Egy UPC-s próbára még kíváncsi lennék, és az UTP port tervezett szerepe is érdekel, de valószínűleg így is veszek egyet hamarosan… Ugyanitt HD-90CX eladó! 🙂

Lala
    Adminisztrátor

UPC kártya sajnos nincs most nálam, de modulban elvileg működnie kell.

sipi1972
    Felhasználó

Köszönjük a tesztet, én már nagyon vártam. Engem az érdekelne, hogy tudja-e az AFD 4:3 CRT TV-n.

Lala
    Adminisztrátor

nnKöszönjük a tesztet, én már nagyon vártam. Engem az érdekelne, hogy tudja-e az AFD 4:3 CRT TV-n.nn

nnNa, ezt nem próbáltam ki, de délután megtudom neked nézni. Az előd tudta, így valószínű, hogy ebben is benne lesz.

celabro
    Felhasználó

Na ez kinézetre is jó azt hiszem suli mellé nézek melót meg kell vennem egy ilyet amúgy is tetszik

Lala
    Adminisztrátor

nnKöszönjük a tesztet, én már nagyon vártam. Engem az érdekelne, hogy tudja-e az AFD 4:3 CRT TV-n.nn

nnRossz hírem van, nem jó az AFD, nem jól jeleníti meg a képet 4:3-as TV-n, a 16:9 arányút vagy széthúzza, vagy széthúzza+oldal fekete csík.nnJövőhéten jelzem a forgalmazó felé.

sipi1972
    Felhasználó

Ettől féltem. Köszönöm, hogy megnézted. Ezek szerint még mindig nincs olyan kombó, amelyik tudja.

nagrakiller
    Felhasználó

nnEttől féltem. Köszönöm, hogy megnézted. Ezek szerint még mindig nincs olyan kombó, amelyik tudja.nn

nncsak a strong srt 8345CI

sipi1972
    Felhasználó

Nem! Nekem az van. 4:3 CRT TV-n bélyegkép van, ha az m1-2-dunán 4:3 adás megy.

nagrakiller
    Felhasználó

nnNem! Nekem az van. 4:3 CRT TV-n bélyegkép van, ha az m1-2-dunán 4:3 adás megy.nn

nnja,bocs…crt? azon nemtudom kiprobálni… bocsánat.

Lala
    Adminisztrátor

Akkor írnék pár szót a szoftveres lehetőségekről.nnA mai napom elment vele, hogy találjak egy kompatibilis szoftvert erre a készülékre. Sok más hasonló alapokra épített vevő található az itthoni és külföldi boltokban, de nem jártam sikerrel.nnVan egy nagyon ígéretes klón, ez a Ferguson Ariva 200 combo, a hátlapja 100%-ig megegyezik a Wayteq-ével, de sajnos semmilyen rávaló szoftvert nem sikerült találnom, még gyárit sem.nnUgye ismerős?nnnnEz meg a wayteQ:nnnnSzóval van remény okosításra is, de még várni kell vele kicsit.nnTaláltam egy régebbi készüléket is, ez Megasat nevű, a németeknél forgalmazott beltéri, na ennek a szoftjával elindult, csak folyamatosan reboot-olt.

sipi1972
    Felhasználó

Az elektrodoki oldalán van egy firmware márc. 28.dátummal. Ez új, vagy ez van eleve a boxon? Valami újdonság van benne,pl AFD?

Lala
    Adminisztrátor

Ez a gyári első, ez van rajta is.

Lala
    Adminisztrátor

Hát ismét rossz hírem van, megjelent az Ariva 200 combo-hoz az első szoftver, megpróbáltam feltenni a Wayteq-re, de sajnos nem kompatibilis 🙁

15 bejegyzés megtekintése - 1-15 / 148

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

Ez a weboldal a böngészés tökéletesítése érdekében cookie-kat használ. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás