2019 október 16.

WayteQ HD-90 CX MinDig TV vevő

Kezdőlap Fórumok DigiPortál Fórumok Beltéri egységek, vevőkészülékek WayteQ HD-90 CX MinDig TV vevő

Ennek a témakörnek tartalma 1,399 hozzászólás, 94 résztvevő. Utolsó frissítés:  Black 4 éve, 10 hónapja telt el.

5 bejegyzés megtekintése - 1,396-1,400 / 1,400
  • Szerző
    Bejegyzés

srami
    Felhasználó

Köszönöm darvinya! Élni fogok a lehetőséggel, ha már feladtam a próbálkozást. Jelenleg egy olyan rs232 porttal rendelkező kölcsöngépem van, ami mindig újraindul. Ennek is nagyon örülök! 🙂

srami
    Felhasználó

Hát így sem óhajt elindulni a doboz. Program fut, bekapcsoló gomb nyomvatart, billenő kapcsolóval bekapcsol, majd elenged. Keresek régebbi EROM-ot, hátha azzal megy…

srami
    Felhasználó

Hopp! Sikerült! Blac fórumtárs által feltöltött csomaggal. Tehát az enyémmel volt a baj. Most viszont azt írja, OTA… Szerintem rárakom a 3.0-s sw-t. Meglátjuk mi lesz.

srami
    Felhasználó

Végeztem a frissítéssel. A menü megjelenik, lehet benne lépegetni, hibátlanul keresi a csatornákat is. Itt nem tudom antennára kötni de legalább már van működésre utaló jel. 🙂 Holnap megnézem, van-e rajta kép. :)Köszönöm Black és darvinya segítőkészségét!

Black

nnVégeztem a frissítéssel. A menü megjelenik, lehet benne lépegetni, hibátlanul keresi a csatornákat is. Itt nem tudom antennára kötni de legalább már van működésre utaló jel. 🙂 Holnap megnézem, van-e rajta kép. :)Köszönöm Black és darvinya segítőkészségét!nn

nnSzívesen.nnHa még nem dolgozna helyesen akkor érdemes RS porton telepíteni: http://www.alcordigital.hu/termek/alcor_hd_1800_digitalis_vevo AlcorHD1800_20100831.zip (1.17 MB) verziót.nnNem igazán derül ki milyen készülék típusról van szó de bátran telepíthető írt verzió.nnEzek után érdemes tovább telepíteni újabb verzióra, azt viszont mán lehet menüből is pendrájvról, vagy ép RS porton.

5 bejegyzés megtekintése - 1,396-1,400 / 1,400

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

Ez a weboldal a böngészés tökéletesítése érdekében cookie-kat használ. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás