2019 október 20.

WayteQ HD-90 CX MinDig TV vevő

Kezdőlap Fórumok DigiPortál Fórumok Beltéri egységek, vevőkészülékek WayteQ HD-90 CX MinDig TV vevő

Ennek a témakörnek tartalma 1,399 hozzászólás, 94 résztvevő. Utolsó frissítés:  Black 4 éve, 10 hónapja telt el.

15 bejegyzés megtekintése - 676-690 / 1,400
  • Szerző
    Bejegyzés

szomgab
    Felhasználó

nnA Klónokra nem jön ki már sw frissítés, a Wayteq megkapta a kizárólagosságot erre a készülékre.nn

nnIgen tudom, erről már volt szó egyszer. Mindenesetre a március 28.-i keltezésű v4-es (2198-as) Wayteq szoft megjelenése után nem sokkal az Alcor oldalon március 31.-i dátummal megjelent a 2199-es SW, majd április 1.-i dátummal a MindigTV-s oldalon a Columbia 2199-ese, és a DPS 2198-asa.nnSőt, az Alcor hivatalos fórumán erősen ígérik a ” a felvétel utáni kikapcsolást orvosló firmware” hamaros érkezését…

BiharyG
    Felhasználó

nnEgy másik fórumból: “2 napja kezdődött hogy időnként egy bazinagyot pattan a hang, elmegy a kép, aztán újraindul a készülék kiírja a kijelzőjén hogy on bejön a logo mintha épp most kapcsoltam volna be és minden megy tovább mintha mi se történt volna. A 4es firmware van rajta”nnNálam konkrétan egyszer fordult elő. Valakinek hasonló tapasztalat? Klón szoftverek (2199 Columbia, Alcor)nnis ezt csinálják?nn

nnNálam pár napon belül kétszer indult újra, inkább visszatettem a v3-at.

SERVICE
    Felhasználó

Igen sajnos nálam is már kétszer is kikapcsolt, aztán mintha misem történt volna újra indult !nnEgy pillanata elkaptam , mikor lefagyott : egy függőleges, 1 cm széles, színes függőleges fagyásos csíkkal állt le !nnHát ez sem tökélets még !nnTalán majd egyszer !

knight
    Felhasználó

V3 bug:nnbeállítva felvételre 6:20-6:55 és egy másik csatornán 7:00-10:00 na és mit csinál?? 9:20-kor kilövi magát. Tehát bekapcsolás után 3 órával kikapcsol, független attól, h meddig van beállítva a felvétel. 🙁

gyhorvath
    Felhasználó

Sziasztok!nnAz STB antenna kimenetét rákötöttem a TV-re. Szépen ment minden, megtalálta a csatornákat. Majd amikor az STB-t kikapcsoltam nem kapott jelet a TV. Van valami ötletetek erre, hogy menjen a TV-n kikapcsolt STB mellett? Régen videón simán ment az antenna jel továbbítás.

Teddy619
    Felhasználó

nnV3 bug:nnbeállítva felvételre 6:20-6:55 és egy másik csatornán 7:00-10:00 na és mit csinál?? 9:20-kor kilövi magát. Tehát bekapcsolás után 3 órával kikapcsol, független attól, h meddig van beállítva a felvétel. :(nn

nnIlyenkor ki kell kapcsolni az “Automatikus készenlét”-et és a felvétel után visszaállítani

szomgab
    Felhasználó

Sziasztok!nnMiután gondok voltak a v4-es Waytek firmware-rel, felraktam a legújabb, a Mindig-es oldalon fellelhető Columbia 0010.2199-es változatot. Úgy nézem, stabil, probléma mentesen működik. Sőt, míg a Waytek féle verzió TS kiterjesztés lejátszásának indításánál néha “megzavarodott” (volt, mikor újra is indult), ez a 2199-es eddig tökéletesen veszi az akadályokat.

potyoro
    Felhasználó

kezdem megutálni ezt a készüléket.nninkább ne írták volna rá, hogy médialejátszóként is használható.nnválogat az mkv fájlokban, avi-t képtelen lejátszani, nem kezeli a feliratokat.nnha ezt tudom előre, meg sem veszem.nnmost is frissítenem kellett az sw-t, mert állandóan újraindult.nna Columbia-t raktam rá, amit “szomgab” javasolt.nnha tudom előre, hogy ez a vacak ennyire rapszodikus, biztosan nem ezt veszem meg.

Lala
    Adminisztrátor

Én még nem találkoztam olyan vevővel, amiben normális médialejátszó lett volna, pláne nem a 15.000-Ft-os kategóriában.nnNekem az a véleményem, hogy egy földi digitális vevővel nézzük a TV műsorokat, esetleg vegyük fel azokat, a netről letöltött filmekhez pedig vegyünk egy normális médialejátszót.nnÉn is most vettem egyet, majd írok róla egy rövidke bemutatót, mert úgy néz ki, hogy nagyon jól választottam. Ennél pl. a médialejátszó az elsődleges funkció, de lehet bővíteni USB DVB-T tunerrel (kártyát nem tud fogadni sajnos).

potyoro
    Felhasználó

én is vettem egy olyan média lejátszót (Eminent 7075), ami csak az.nnde akkor ez a vacak Wayteq legyen csak tv vevő, ne hülyítsék a vásárlókat, ilyen-olyan lehetőségekkel.nnde ha már mondjuk nem képes avi-t lejátszani, csak mpg-t, akkor legalább a feliratokat kezelhetné.nnszerintem.

Lala
    Adminisztrátor

Hát ja, minden gyártó szeretné eladni a termékeit és próbál belepasszírozni minél több funkciót, több-kevesebb sikerrel. De ez még egy jobb eset, van olyan 70-80.000-Ft-os vevő amiben szintén nem működik minden plusz funkció tökéletesen, na ott már teljesen kinyílhat a bicska a csalódott vásárló zsebében.

potyoro
    Felhasználó

én csak annyit szeretnék, ha kezelné az avi-t, a feliratokat, és ha rippelt dvd-t néznék, akkor legalább a szinkronhangok közül választhassak (ha már balga fejjel többet hagytam meg).nnmindegy, megpróbálok együtt élni ezzel a masinával, max. konvertálok ezerrel, és feliratozom a filmeket. 🙁

nagrakiller
    Felhasználó

vegyetek egy ilyet: http://strong.tv/tvweb4/index.php?id=2011nnvagy ilyet: http://strong.tv/tvweb4/index.php?id=871&dummy=dummy&language_id=7&search_str=srt%208100nnés antennának egy ilyet és minden oksa. http://strong.tv/tvweb4/index.php?id=891nnjön a 8-9ingyenes csati, meg letudod játszani az uj 2011.02.23. kiadásu szoftverrel az mkv divx avi stb formátumokat, kezeli a 3sor és annál több feliratot is. én már 1.5éve ilyet használok és megvok elégedve. az előfizus mindigtvextra kártyám meg a tv oldalába van betolva egy conax modullal. (igaz,h a tvm is játssza a videofájlokat usbről.de sokkal lassaban kezeli,mint a kis srtong box.) üdv

potyoro
    Felhasználó

de már megvan a Wayteq! 😉

nagrakiller
    Felhasználó

hááát, mérlegelj. tény ,h a strong nemtud előfizus kártyát kezelni. de a fta csatik jönnek és a divx ill. mkv fájlokat is viszi.

15 bejegyzés megtekintése - 676-690 / 1,400

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

Ez a weboldal a böngészés tökéletesítése érdekében cookie-kat használ. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás