2019 október 16.

WayteQ HD-90 CX MinDig TV vevő

Kezdőlap Fórumok DigiPortál Fórumok Beltéri egységek, vevőkészülékek WayteQ HD-90 CX MinDig TV vevő

Ennek a témakörnek tartalma 1,399 hozzászólás, 94 résztvevő. Utolsó frissítés:  Black 4 éve, 10 hónapja telt el.

15 bejegyzés megtekintése - 16-30 / 1,400
  • Szerző
    Bejegyzés

Lala
    Adminisztrátor

nnmég mielőtt félreértjük egymást ez kültéri antenna!! a tv-töl kb 8m vezeték van az antennáig így én úgy gondoltam akkor régen hogy legyen erősítős és akkor iszonyat szép képet adott még mamámnak is vettünk ilyen antennát mert bevált. most a beltérivel használva is nagyon jó a kép csak ez a duna csípi a csőrömet hogy miért nincs.nn

nnA lényeg, hogy új antenna kell a Dunához, de megpróbálhatod úgy is, hogy az erősítőt kiveszed a rendszerből.

geribaba
    Felhasználó

szia. olyan kérdésem lenne, hogy nekem DIGI KÁBEL em van.. és ez jo lenne hozzá SET TOP BOX nak ? hogy némely adást pl Digisport HD HD ben nézzem ? köszi válaszod !

nagrakiller
    Felhasználó

nnHello!nnHogy lehet azt megcsinálni hogy az MTV1 az 1 programhelyre kerüljön magyarul nem tudom sorba rendezni acsatornákat ahogy én akarom.nn

nnszia! bemész a menübe és aprogramok listájába,ott a szerkeszt (sárga gomb) tudod kedvedre variálni!!!

nagrakiller
    Felhasználó

nnszia. olyan kérdésem lenne, hogy nekem DIGI KÁBEL em van.. és ez jo lenne hozzá SET TOP BOX nak ? hogy némely adást pl Digisport HD HD ben nézzem ? köszi válaszod !nn

nncsá geri! ez kábeles digihez nemjóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó!!! neked a kábeles hd csatikhot dvb-c set top box kell. ez pedig dvb-t. födfelszini digitális adásokra való. ugyhogy ne vedd meg,mert neked ez nemlesz jó!

nagrakiller
    Felhasználó

nnhellónnnem rég vettem egy ilyen beltérit nagyon meg vagyok vele elégedve de van egy kis gondom a duna tv és a duna 2 nem jön be valamiért tudtok segíteni?nn

nnszia! neked a kékesről a duna meg az autonomia a 69csatorna 858Mhz 27,54kW paramétereknél jön! én is arrol az adóról fogom (hortobágyon) és nekem is volt régebben ez a bibi,a régi lepke antenna nemfogta ezt a csat sávot. vettem egy ujat vaterán 2000ért és minden jolett. azota jön minden ingyenes és ma aktiváltam be a mindig tv extra-t is, azon is franko minden. szinte 100%,hogy neked is a tetőantennával lesz a bibi.

Lala
    Adminisztrátor

nnszia. olyan kérdésem lenne, hogy nekem DIGI KÁBEL em van.. és ez jo lenne hozzá SET TOP BOX nak ? hogy némely adást pl Digisport HD HD ben nézzem ? köszi válaszod !nn

nnMenj be a Digi-hez és kérj egy KÁBELES Humax Digi+ HD box-ot. Havi 1000-Ft, vagy egyben 32.000-Ft az ára. Ezt semmiképp NE vedd meg, mert ez nem kábeles, hanem földi digitális.

bundy87
    Felhasználó

nn

nnhellónnnem rég vettem egy ilyen beltérit nagyon meg vagyok vele elégedve de van egy kis gondom a duna tv és a duna 2 nem jön be valamiért tudtok segíteni?nn

nnszia! neked a kékesről a duna meg az autonomia a 69csatorna 858Mhz 27,54kW paramétereknél jön! én is arrol az adóról fogom (hortobágyon) és nekem is volt régebben ez a bibi,a régi lepke antenna nemfogta ezt a csat sávot. vettem egy ujat vaterán 2000ért és minden jolett. azota jön minden ingyenes és ma aktiváltam be a mindig tv extra-t is, azon is franko minden. szinte 100%,hogy neked is a tetőantennával lesz a bibi.nn

nnköszi.

ZyX
    Felhasználó

Nekem előszörre igen fura volt a tapintása ill . első megjelenése (kép) ,állitgattam és igen jol alakultak a dolgok!nnhttp://www.exxzuu.hu/_user/WayteQ%20HD.pdfnnnem rossz kis cucc

nagrakiller
    Felhasználó

nnNekem előszörre igen fura volt a tapintása ill . első megjelenése (kép) ,állitgattam és igen jol alakultak a dolgok!nnhttp://www.exxzuu.hu/_user/WayteQ%20HD.pdfnnnem rossz kis cuccnn

nnüdv! 40ezerért elég sok ez a hirdetmény! részeletekre felbontva hogy néz ki? anyagár, beltéri,koax,antenna,munkadij külön külön mennyi?

ZyX
    Felhasználó

Nézd ha ugy gondolod hogy sok egy teteőantena szerelése antennával árboccal +beltéri 19900 akkor …..nnszerintem érdemes szétnézni egy kis izelítő(a feltüntetett árak méterben értendőek)http://www.epuletgepeszaruhaz.hu/index.php/horganyzott-cso-5-4.html

klaczko
    Felhasználó

@nagrakiller:nnSzerintem nem rossz az az ár!

nagrakiller
    Felhasználó

nn@nagrakiller:nnSzerintem nem rossz az az ár!nn

nnvalóban nem rossz,aki nem ért hozzá és nemtudja megcsinálni a rendszert. szerencsére itt nálunk van egy halom csőhulladék és ezekből sokminden megoldható. ma is forrasztottam 2 falikonzolt a kis digis parabolámnak. . mmár csak a hyundai beltérit kellene rálőni az astra holdra,de sajna nem segit senki:( pedig irtam a forumba még reggel:(

ZyX
    Felhasználó

Az ajánlat igen joo müszaki tartalmú ( méga csatlakozók is!!!)Természetesen sokan megcsinálják otthon saját részre mi nem szerelhetünk olyan anyagokkal ill mint írtam tertalmazza a beállításokat is .Ez egy műszeres beállítás ami kiszűri a visszaverődéseket ill az antenna nem erősítős rendszerű ami igen pontos beállitást igényel egy 20m-es jelszállítás esetén viszont eredményez egy igen stabil vételt digitális paraméterekre !!! E mellett az anyagok amit használunk időjárásállóság szempontjábol is jook.

ZyX
    Felhasználó

bundy87
    Felhasználó

hellónntud valaki megoldást az “éjszaka bekapcsol magától” gondra.

15 bejegyzés megtekintése - 16-30 / 1,400

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

Ez a weboldal a böngészés tökéletesítése érdekében cookie-kat használ. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás