2020 április 1.

Új csatornák

15 bejegyzés megtekintése - 1,576-1,590 / 1,605
  • Szerző
    Bejegyzés
    dani1213
    Felhasználó

Majd meglátjuk.

Monster
    Felhasználó

nn

nnA Discovery TLC és a TLC Románia Focussat-os csatorna.Digi előfizetéssel nem nyílik.nn

nnDigis beltéri nem szokott csak úgy csatornákat lekeresni alapból.nnSzerintem lehet belőle valami.nn

nnEzt én miért nem értem egyáltalán…..???

klaczko
    Felhasználó

Tehát, ha beüzemelsz egy Digis beltérit, akkor az csak a Digis tp.-ket keresi le és semmi mást. Tehát valami csak lehet belőle, ha lekereste. Gondolom én.

Monster
    Felhasználó

nnTehát, ha beüzemelsz egy Digis beltérit, akkor az csak a Digis tp.-ket keresi le és semmi mást. Tehát valami csak lehet belőle, ha lekereste. Gondolom én.nn

nnAha, így stimmel!:)nnNekem a Hyundai tett már “csodát”, tehát ne ijedj meg ha találkozol hasonlóval..:)

tampedli
    Felhasználó

Szezs!nnJó,de mellik az a tp?????

zola79
    Felhasználó

nn

nnAm tényleg K jó csak csodálkozom hogy még mindig FTÁS..nn

nnAmi FTA, az a román változat!nn

nn:)>- teljesen igazad van,annyi kivétellel hogy nem csak román lehet FTA-s hanem minden egyéb külföldi csatorna.

vpeti22
    Felhasználó

nn

nn

nnAm tényleg K jó csak csodálkozom hogy még mindig FTÁS..nn

nnAmi FTA, az a román változat!nn

nn:)>- teljesen igazad van,annyi kivétellel hogy nem csak román lehet FTA-s hanem minden egyéb külföldi csatorna.nn

nnNem is erről volt szó. Jó régi hozzászólás volt, alig találtam meg.

agi8505
    Felhasználó

A Fem3 és a Pro4 beállítási adatait a digin meg tudná valaki adni? Előre is köszi!

celabro
    Felhasználó

12563 V 27500 3/4

Lala
    Adminisztrátor

Az angolok nem kis pályáznak az olimpiával, 24db HD csatornát indítottak, minden eseményt közvetítenek élőben. Venni az Astra 2 holdról lehet (28 E), minden csatorna FTA!!!nnItt egy kép, sajnos nem fért ki az összes csatorna egyszerre :)nNem mellesleg az első magyar arany átadása látható rajta :)nn

arcus21
    Felhasználó

sziasztok!nnValaki esetleg tud pontos infot mikortól szűnik meg a discovery ID meg a T&L és jön a Viasat Nature? Hétfőtől lehet már? (ÁSZF szerint)

vpeti22
    Felhasználó

nnsziasztok!nnValaki esetleg tud pontos infot mikortól szűnik meg a discovery ID meg a T&L és jön a Viasat Nature? Hétfőtől lehet már? (ÁSZF szerint)nn

nnÁSZF szerint vasárnaptól lesznek a változások.

arcus21
    Felhasználó

Eddig semmi. Sztem még + két-három napot rá lehet számolni ahogy a Digi-t ismerjük…

vpeti22
    Felhasználó

nnEddig semmi. Sztem még + két-három napot rá lehet számolni ahogy a Digi-t ismerjük…nn

nnÁllítólag mától már látható lesz.

orlin
    Felhasználó

DIGInn2 órájannKedves DIGI Előfizetők!nn2012. augusztus 5-én a TLC és az ID Investigation Discovery csatornák kikerültek a DIGI kínálatából. Cégünk a díjcsomagok kialakításánál minden lehetséges célcsoportnak szeretne megfelelni. Az a célunk, hogy a különböző tematikus programok egyensúlyban legyenek és a tényleges előfizetői igényeknek megfelelő programkínálatot alakítsuk ki, ezért üzletpolitikai és nézettségi szempontokat is figyelembe véve született döntés a TLC és az ID Investigation Discovery csatornák kivételéről.nnA két csatorna helyén jelenleg az újonnan bekerült Viasat Nature természetcsatorna, és a Travel Channel érhető el. A DIGI kínálatában továbbá négy Discovery Networks csatorna is megtalálható, így a Discovery Science, Discovery Channel, Discovery World és Animal Planet műsorai közül válogathatnak előfizetőink. A női nézőket több tematikus csatorna is várja, mint például a FEM3, Film Café, Reflektor TV, Story 4 és Story 5 csatornák.nnMegértésüket köszönjük!nnÜdvözlettel:nnDIGI

15 bejegyzés megtekintése - 1,576-1,590 / 1,605
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.