2019 október 16.

Új csatornák

Ennek a témakörnek tartalma 1,604 hozzászólás, 145 résztvevő. Utolsó frissítés:  Tüske 5 éve, 11 hónapja telt el.

15 bejegyzés megtekintése - 1,561-1,575 / 1,605
  • Szerző
    Bejegyzés

klaczko
    Felhasználó

Szerintem biztos, hogy nem lesz.nnA UPC beltéri lekeresi sok más Digis csatorna mellett azért van ott.

kapazir
    Felhasználó

A remény hal meg utoljára!!! De szerintem sem lesz az Upc-n !!! Pedig szívesen venném!!!!Udv Alex Felvidékrél!!!

vpeti22
    Felhasználó

nnA remény hal meg utoljára!!! De szerintem sem lesz az Upc-n !!! Pedig szívesen venném!!!!Udv Alex Felvidékrél!!!nn

nnHa UPC-n is lenne, az max. csak kábelen.

evus0110
    Felhasználó

Már megoldottam,köszi :)nnAm nincs MTV a Digin??:O Vagy én nem találom?! .S

Potter
    Felhasználó

nnMár megoldottam,köszi :)nnAm nincs MTV a Digin??:O Vagy én nem találom?! .Snn

nnMár rég óta nincs és VIVA sincs. Helyettük van a 1Music Channel és HitMusic Channel.

vpeti22
    Felhasználó

nn

nnMár megoldottam,köszi :)nnAm nincs MTV a Digin??:O Vagy én nem találom?! .Snn

nnMár rég óta nincs és VIVA sincs. Helyettük van a 1Music Channel és HitMusic Channel.nn

nnIgen és ezek sokkal jobb zenecsatornák, mint a másik kettő, különösen a H!T Music Channel. :)>-

Patrik
    Felhasználó

RockTV-vel lenne teljesen jó a zenei kínálat, Összes tematikára lenne zenecsatorna. Remélem erre a DIGI is rájön…

zoli0415
    Felhasználó

Hello!nnNincs hír arról hogy a digisport plus lesz -e más szolgáltatónál mint pl tarr kft?

vpeti22
    Felhasználó

A MusicPlus csatorna adása mostantól online is nézhető!; http://www.rocktv.hu/live/musicplus.html

klaczko
    Felhasználó

Ma a Digis dual lekeresett egy TLC Romania és egy Discovery TLC nevű csatornát.nnMindkettőn román és magyar hangvivőt ír.

vpeti22
    Felhasználó

nnMa a Digis dual lekeresett egy TLC Romania és egy Discovery TLC nevű csatornát.nnMindkettőn román és magyar hangvivőt ír.nn

nnMelyik frekin van? 🙂

klaczko
    Felhasználó

Nem tudom, mert nagyon siettem és nem néztem meg.nn200 fölé tette a beltéri, még vagy 2 csatival együtt.

dani1213
    Felhasználó

A Discovery TLC és a TLC Románia Focussat-os csatorna.Digi előfizetéssel nem nyílik.

vpeti22
    Felhasználó

nnA Discovery TLC és a TLC Románia Focussat-os csatorna.Digi előfizetéssel nem nyílik.nn

nnEgyelőre…

klaczko
    Felhasználó

nnA Discovery TLC és a TLC Románia Focussat-os csatorna.Digi előfizetéssel nem nyílik.nn

nnDigis beltéri nem szokott csak úgy csatornákat lekeresni alapból.nnSzerintem lehet belőle valami.

15 bejegyzés megtekintése - 1,561-1,575 / 1,605

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

Ez a weboldal a böngészés tökéletesítése érdekében cookie-kat használ. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás