2019 november 14.

Új csatornák

15 bejegyzés megtekintése - 1,501-1,515 / 1,605
  • Szerző
    Bejegyzés
    zoli0415
    Felhasználó

nnNálam már megy… Akkor gondolom 100%! :)nn

nnjaja nálam is:D De azt nem tudod hogy set top box-on is lehet majd nézni vagy ott nem mert eddig nem látom ott és ott jobb a kép minősége:D

Korfa
    Felhasználó

Ha a forrás ugyanaz akkor a minöség is ugyanaz. Amugy box ujrahangolása után 98as csatorna. Nálam azis megy 🙂

Papa22
    Felhasználó

Szia Korfa, Zoli0415!nnUgyanitt a másik fórumban írtam a Tarr-os digisportról:nnhttps://www.digiportal.hu/plugins/forum/forum_viewtopic.php?278.lastnnNálatok nincs probléma a képaránnyal?nnÉn Pakson vagyok.

Korfa
    Felhasználó

A digi állitgatja a képarányt sajnos nem sikerül nekik megtalálni a jo konfigot… A müholdas is elbabrálodott… Jelentsd teis a hibát sok lud disznot gyöz alapon. 🙂

zoli0415
    Felhasználó

nálam most 16:9-es képarányú.elötte viszont nem is tudom hogy mondjam tehát hogy teljes képernyőn lássam nagyitani kellet (tehát HD-volt a full hd tv-n.)nnkép minőség viszont tökéletes Box-on

Papa22
    Felhasználó

Most pár napra elutazom, de az előbb megnéztem azért a Digisportot.nnA Tarr-osok biztos csináltak vele ma valamit, mert most teljesen jónak tűnik. És nagyon jó a képminőség.nnA Set-top boxon nem próbáltam, valószínű akkor ott is jó.

arsenal1995
    Felhasználó

Azt esetleg tudja valaki, hogy mikor lesz a Digin magyar Digisport Plus? Vagy lesz-e valamikor?

pstomi
    Felhasználó

van rá vmennyi esély, hogy a spiket majd fogni lehessen digin?

klaczko
    Felhasználó

Hallmark most már Universal.nnMintha a kép minősége jobb lenne egy picit. Legalábbis én úgy látom.

Joker
    Felhasználó

Kár,hogy a tartalom a régi….

Zsozso
    Felhasználó

sziasztok1nna digi sport indit uj sport csatornat a kozel jovoben?nnerrol van valakinek infoja?

klaczko
    Felhasználó

nPár napja mióta kódolatlan a Filmbox és a Filmbox Plusz ezen csatornákat nézem és gondolom ti is. Nekem személy szerint nagyon tetszik ez a film csatorna. Nagyon jó kis filmek mennek rajta és végre egy csatorna ahol nincs reklám . Kár hogy csak a UPC csomagjába kerül bele. Hát a digi is felvehetné a kínálatába. Szerintem sokan néznénk.n

kapazir
    Felhasználó

A Filmbox már volt a a Digin az induláskor kb 2évig a cseh és szlovák csomagban!!! Majd egyik naprol a másikra eltunt és azota sem kerult vissza!!!! Udv az Adminoknak és mindenkinek!!! Sanyi a Felvidékrol!!!!

rebeka123
    Felhasználó

Itt Magyarországon nem volt bent a csatorna kínálatban,mert, Magyarországon most nem rég indult útjára.

Kugesz
    Felhasználó

nnItt Magyarországon nem volt bent a csatorna kínálatban,mert, Magyarországon most nem rég indult útjára.nn

nnCsak a FilmBox Plus indul(t) most, az eredeti FilmBox-nak már a HD adása is 2,5 éves…

15 bejegyzés megtekintése - 1,501-1,515 / 1,605
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

Ez a weboldal a böngészés tökéletesítése érdekében cookie-kat használ. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás