2018 augusztus 21.

T-Home csatornák

Kezdőlap Fórumok DigiPortál Fórumok Szolgáltatók T-Home csatornák

Ennek a témakörnek tartalma 17 hozzászólás, 6 résztvevő. Utolsó frissítés:  vpeti22 6 éve, 7 hónapja telt el.

15 bejegyzés megtekintése - 1-15 / 18
  • Szerző
    Bejegyzés

Edit69
    Felhasználó

Sziasztok!nnSegítségeteket szeretném kérni! Lehetséges-e,hogy T-Home tányérral és előfizetéssel Sat tv csomagot nézzek egy Orton 4100 c típusú beltéri egységen?? Ha nem akkor, szerintetek hogy tudnám használni ezt a beltérit??nnKöszi a segítséget!!

Lala
    Adminisztrátor

Nem lehetséges.nnAzt már csak az ingyenes csatornákra tudod használni (pl. Duna TV, m2)

Edit69
    Felhasználó

Köszi Lala!nnMég egy kérdés!! Digi tányérral se tudok több magyar csatornát nézni rajta??

dani1213
    Felhasználó

Edit69! Ha több magyar csatornát akarsz,akkor szerződést kell kötnöd pl:T-home-mal vagy más szolgáltatóval.Nem a tányéron múlik hogy hány csatornát tudsz nézni,hanem az adott szolgáltató csatorna kínálatán.

dani1213
    Felhasználó

Ja valamit elfelejtettem leírni.Ha szerződést kötsz valamely szolgáltatóval.ők adnak a vételhez kellő dolgokat.(tányér, vevőfej,beltéri,kártya)

Edit69
    Felhasználó

Köszi Dani! Van előfizetésem T-Home-ra,amit használok. Nem illegálisan szerettem volna!!!!! De gondoltam, ha van egy ilyen beltérim, akkor használom!!!

dani1213
    Felhasználó

Gondoltam hogy nem illegálisan akarod nézni.Csak azt akartam mondani,hogy a tányér nem folyásólja be,hogy hány csatornát tudsz szabadon nézni,hanem az adott műholdon(ebben az esetben Amos) mennyi szabadon fogható csatorna van fent. Az Orton mint ahogy a Lala mondta ezeknek a csatornáknak megtekintésére alkalmas.

Edit69
    Felhasználó

Dani! Köszönöm szépen!

dani1213
    Felhasználó

Nincs mit!

Edit69
    Felhasználó

Dani1213!nnMég egy kérdés! Ha másik műholdra állítom, pl.ahonnan a Digi jön, akkor mi van?? Mert a Digi csomagját látom beállítva. Köszi!

Vad
    Felhasználó

A Digi Nagravision kódot használ a T-sat Conax kódolást használ…

Edit69
    Felhasználó

Köszi!nnAkkor próbáljam meg Digi műholdról??

Vad
    Felhasználó

A T-sat az Amos müholdról sugároz Conax-ban kódolva. Ha előfizetsz a szolgáltatásra nézheted azzal a beltérivel és kártyával amit a szolgáltató a kért helyre telepit.nnA Digi az Intelsat ill. a Thor müholdról sugároz Nagravision kódolással és erre is előfizethetsz és itt is ad a Digi egy beltérit és kártyát.nnEzek a beltérik párositva vannak a kártyával amit külön-külön más beltérivel nem használhatók. Az Orton 4100C tipusu beltéri nem alkalmas a fent említett szolgáltatások vételére, mint azt már az előttem szólók leírták.nnKósza hírek és régi városi legendák szerint egykor alkalmasak voltak de ennek is mint minden legendának a gyökerei egészen másról szóltak igy ma már nincs aki bizonyítaná ezeket.nnAzt javasolnám hát, hogy használd az emlitett beltérit szabadon fogható csatornák vételére vagy törött asztalláb pótlására és hivd a számodra szimpatikusabb szolgáltató számát és rendeld meg a szolgáltatást.

Edit69
    Felhasználó

Köszi! De ha megnézted, akkor olvashattad,hogy T-Home előfizető vagyok és az is maradok!!! Nekem nagyon megfelel!!!

Vad
    Felhasználó

nnKöszi! De ha megnézted, akkor olvashattad,hogy T-Home előfizető vagyok és az is maradok!!! Nekem nagyon megfelel!!!nn

nnEzért nem értem, hogy mit akarsz a “digi” müholddal?

15 bejegyzés megtekintése - 1-15 / 18

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

Ez a weboldal a böngészés tökéletesítése érdekében cookie-kat használ. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás