2019 október 16.

STRONG SRT8903

Ennek a témakörnek tartalma 40 hozzászólás, 14 résztvevő. Utolsó frissítés:  furosimre 5 éve, 9 hónapja telt el.

11 bejegyzés megtekintése - 31-41 / 41
  • Szerző
    Bejegyzés

angrist
    Felhasználó

nnSziasztok!nnÉn is vettem egy strong 8903-at,de az a bajom,hogy feliratos filmeknél nincs egyeltalán felirat.Pedig a felirat be van kapcsolva.Tud valaki segíteni?Köszi!nn

nnÜdvözletem mindenkinek.nnA gondom ugyanez azzal a különbséggel, hogy megpróbáltam a fórumon leírt progikkal konvertálni az srt file-t de egyáltalán nem ismeri fel egyik formátumot sem.nnA subtittle gomb csak a tv adásoknál működik, ott viszont van felirat, ha bekapcsolom.nnA készülékkel meg vagyok elégedve, mert a tv adást jól jeleníti meg. Egyedül ez a felirat gond van, ami nem tragikus de azért bosszantónnSzoftverfrissítést ehhez a modellhez még nem találtam.nnHa valaki tud segíteni azt előre is köszönöm.

eggyolk
    Felhasználó

nn

nnSziasztok!nnÉn is vettem egy strong 8903-at,de az a bajom,hogy feliratos filmeknél nincs egyeltalán felirat.Pedig a felirat be van kapcsolva.Tud valaki segíteni?Köszi!nn

nnÜdvözletem mindenkinek.nnA gondom ugyanez azzal a különbséggel, hogy megpróbáltam a fórumon leírt progikkal konvertálni az srt file-t de egyáltalán nem ismeri fel egyik formátumot sem.nnA subtittle gomb csak a tv adásoknál működik, ott viszont van felirat, ha bekapcsolom.nnA készülékkel meg vagyok elégedve, mert a tv adást jól jeleníti meg. Egyedül ez a felirat gond van, ami nem tragikus de azért bosszantónnSzoftverfrissítést ehhez a modellhez még nem találtam.nnHa valaki tud segíteni azt előre is köszönöm.nn

nnUgyanazzal a nevvel masold be a film melle az .idx es a .sub filet is (az .srt nem kell), nekem is ugy mukodik. A konvertalasnal figyelni kell a megfelelo nyelvre (magyar) illetve a “Color options”-ban legyen “PC only”. A subtitle gomb is mukodik vele rendesen – akar tobb nyelvvel is. Nekem megy frankon, esetleg probalj meg mas konvertalo szoftvert is.nnValaki a kerdesemre erdemben? : a keszulek meddig jegyzi meg a kedvenc csatornakat aramtalanitas utan?nnBar most nezem, hogy van a gepben 128MB rendszer illtve 4MB flash memoria … akkor ergo a beallitasok meg kell hogy maradjanak akar hetek utan aramtalanitas utan is. Valakinek tapasztalat esteleg Alcor hd-2800 as klonnal?

angrist
    Felhasználó

Ugyanazzal a nevvel masold be a film melle az .idx es a .sub filet is (az .srt nem kell), nekem is ugy mukodik. A konvertalasnal figyelni kell a megfelelo nyelvre (magyar) illetve a “Color options”-ban legyen “PC only”. A subtitle gomb is mukodik vele rendesen – akar tobb nyelvvel is. Nekem megy frankon, esetleg probalj meg mas konvertalo szoftvert is.nnnnKöszönöm szépen a segítséget, a Txt2Vobsub progival sikerült. A “PC-ONLY” volt a megoldás.nnÜdvözlettel angrist

Amerigo49
    Felhasználó

Ma vettem egy Strong SRT8903 beltérit.nnA nyugati határszél mellett lakom, ahová ordító térerővel esnek be az osztrák HD Ready (720i) tévéadók.nnA készülék csatornáinak beprogramozása automatikus opcióval hamar megtörtént, meg is talált mindent. Az antenna a 7. emeleti erkély korlátra szerelve jól látja az osztrák és a magyar adókat is. A MindigTV Extra családi kártyával látom a fizetős adókat is. A magyar csatornákkal nincs semmi baj. Ám az osztrák csatornákat az infósáv szerint csak 576i felbontással hozza a beltéri és nem 720i felbontásban, amiben azokat az osztrák adó adja.nnA SONY tévém tunerje ugyanezzel az antennával 720i felbontással, penge minőségű HD Ready képet produkál az összes osztrák csatornáról.nnMi lehet a Strong problémája?nnA technikai adatai szerint tudja mindkét kódolási rendszert (MPEG4 és MPEG2).nnValamit nem állítottam be?nnOkos hozzáértők segítségét kérem, vagy egy jó tippet legalább.nnElőre is köszönök minden segítséget.

darvinya
    Felhasználó

Egyszerű.nnMindigTV által engedélyezet fw van rajta az meg szelektál.

Amerigo49
    Felhasználó

Mivel 2 óra használat után a Strong SRT8903 kockásodni és lefagyni kezdett (mindkét beltéri!), majd 23 óra után a jel is megszűnt, ma visszavittem a boltba mindkettőt.nnSemmi magyarázatát nem találtam a dolognak, hacsak a bemelegedés nem az. Mivel mindkettő ugyanazt produkálta, ezért én inkább típushibára gyanakszom.nnMár a Strong sem a régi…

darvinya
    Felhasználó

Strong SRT8903=Alcor HD2800

Berényi
    Felhasználó

nn2013 februárban vásároltam egy Strong 8903 készüléket. Az én igényeimnek teljesen megfelel. Egy apróság bosszant,a készüléket-táviránytó nélkül-ki és bekapcsolni lehet illetve csatornát váltani.Azaz ez utóbbit mégsem a csatorna kijelölődik ugyan;de nem történik semmi.A távirányítón is a csatornaléptetést le kell OK-zni,majd csak ezután léptet.nA mellékelt képen is látható V1.4.8 szoftver van rajta gyárilag telepítve.nHa valakinek több információja lenne ezzel kapcsolatban azt kérem ossza meg velem, illetve mindenkivel!

knight
    Felhasználó

Helló!nnMilyen formátumban menti a műsort?nnPS vagy TS?nnAmi kódolt adást vesz fel azt csak saját maga tudja lejátszani? PC-n nem?

knight
    Felhasználó

nnHelló!nnMilyen formátumban menti a műsort?nnPS vagy TS?nnAmi kódolt adást vesz fel azt csak saját maga tudja lejátszani? PC-n nem?nn

nnSTRONG válasza:mindigtv-n csak ts rögzítés van, és kódolva. :(nn..sza meg ah is,felveszem és csak ott tudom megnézni, ahol felvettem.De ha ott nem tudom nézni… Korlátozzák a jogaim. X(

furosimre
    Felhasználó

Sziasztok!nnNekem is van egy ilyen készülékem. A PG+ PG- -ra nektek is 10 csatornát lapoz egyszerre?Nem lehet egyesével léptetni ? Mellette van T-s előfizetésem egy Intek hd-s10cx beltérivel. Ennek a távirányítója beledumál az új készülék működésébe ..

11 bejegyzés megtekintése - 31-41 / 41

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

Ez a weboldal a böngészés tökéletesítése érdekében cookie-kat használ. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás