2018 november 16.

Philips DSX 6010 más nevén M5 UPC Direct médiabox

Kezdőlap Fórumok DigiPortál Fórumok Szolgáltatók Philips DSX 6010 más nevén M5 UPC Direct médiabox

Ennek a témakörnek tartalma 7 hozzászólás, 3 résztvevő. Utolsó frissítés:  klaczko 7 éve, 10 hónapja telt el.

8 bejegyzés megtekintése - 1-8 / 8
  • Szerző
    Bejegyzés

kowi000000
    Felhasználó

Sziasztok! Azért is nyitnám ezt a fórumtémát mert érdekelne olyan emberkék véleménye aki ilyen boxot is használ a UPChez és a THORon üzemel. Ez nem egy mai darab már ez a nagy fekete Phillips. Én programoztam át ősszel amikor még az astráról ment a dolog és egy csak pár hete tesztelem hogy működik de találok hiányosságokat. A VH1et például nem lelem sehol a listában. Én az RF modulátor miatt is használom mert a tévém minap kimúlt és egy öreg grundiggal nézemxd. Mik a tapasztalatok az átállás után? Még nem tudtam rájönni arra hogy lehet e egyáltalán új tp beadni neki.? Még a lefagyás is megszünt mert kezdetben volt ilyen is. Imádom az RFet rajta jó dolog ez még mindig. Meg ha van kedvetek szívesen beszélgethetünk erről a retro boxról amit nem nagyon adnak már a upchez…. Király az oldal egy hűséges olvasótok…!! Mondjuk a frissitést is elég nehezen csinálta meg az astráról az ősszel. A kis szürke boxxal nem volt semmi gond.

ateszko
    Felhasználó

Szlovákiában csak ilyet adnak és a Philips merevlemezeset a UPC-hez máig is, a lefagyás megszűnt már nem fagy le jelenleg a nővéremék használják én saját vevőt használok a UPC-hez ,a VH 1-az működik rajta,sajnos az új transzpondert nem tudom mert nem merek rajta kerestetni mert így a magyar adók elvesznek ,újra keresésnél itt Szlovákiában csak a szlovák és a cseh csatornákat találja a készülék ,olyan szoftvert raknak bele nálunk amellyel működik a magyar,szlovák,cseh csatornák csak nem lehet újrakerestetni és a Standby gombbal kikapcsolni a készüléket ,vajon ez miért van ?

kowi000000
    Felhasználó

Én a stand by gombbal ki tudom kapcsolni csak be nemxd:)… Kelett egy kis idő mire rájöttem hogy a távkapcsolóval hogy is kellene bekapcsolni. A lefele nyillal kapcsolom be! xd A nagy piros gomb az kikapcsolja de nem kapcsolja vissza xd. Am nincs vele bajom mert a szürke philips is ugyan ezt csinálja. Meg nekem az tetszik ebbe a boxba hogy kiirja a kijelzőre a csatorna számot. Meg készenlétbe az órát.

kowi000000
    Felhasználó

Szeretni való egy box csak nagyon nagy a mérete a tévén nem is fér meg. A kis szürke meg a udfox az könnyen elfér rajta.

ateszko
    Felhasználó

Én is kitudom kapcsolni ,csak ha kikapcsolom a magyar adókat elveszti a készülék ,így állandóan készenléti állapotban van ,érdekes hogy áramkimaradás esetén nem veszti el az adókat.

klaczko
    Felhasználó

Magyarországon is adnak fekete Phillipset, nem ment ki a divatból. Egyébként én is szeretem.nnA be és kikapcsolás kezdetektől fogva így működik.nnA VH1-nek is benne kell lennie a listában a 137-es csatornán.nnCsinálj egy újra telepítést, biztos meg lesz.

kowi000000
    Felhasználó

Volt vh1em csak eltünt. Csináltam már ujrakeresést de nem találta meg. Még próbálkozom vele….

klaczko
    Felhasználó

11862 H DVB-S/MPEG-2 28000 7/8nnDiscovery World – Discovery SciencennDiscovery Travel & LivingnnTravel Channel Europe – VH1 Europe A – Eurosport 2nnBloomberg TV Europe – Al Jazeera English – Sky News IntnnEzek megvannak?nnMert, ha nem akkor máshol kell keresni a problémát, pl. a fejnél.

8 bejegyzés megtekintése - 1-8 / 8

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

Ez a weboldal a böngészés tökéletesítése érdekében cookie-kat használ. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás