2018 november 16.

Orton 4100c

Ennek a témakörnek tartalma 23 hozzászólás, 7 résztvevő. Utolsó frissítés:  klaczko 6 éve, 3 hónapja telt el.

15 bejegyzés megtekintése - 1-15 / 24
  • Szerző
    Bejegyzés

digitibi
    Felhasználó

Sok hírt hallottam az erre mifelénk legendássá vált Orton 4100c beltériről. Csak néhány műszaki infó birtokába szeretnék jutni. Kérdéseim:n-Jó és megbízható márka ez?n-Lehet vele 8/1 DISEqC relét működtetnin-vagy esetleg DISEqC forgatómotort?nmég idáig semmi panasz nem volt rá akinek ilyenje van.nCsak gondoltam benneteket is megkérdezlek.

Ozsváth Lajos
    Adminisztrátor

– Jó márka, ugyanaz, mint az Opticumnn- Lehet velenn- Forgatót is tudja (Diseqc 1.2 és usals is)nnTömeg termék, sokan használják, mert olcsó és emu (madár) is van benne. 😉

digitibi
    Felhasználó

Mit jelent az hogy emu is van benne?

klaczko
    Felhasználó

Azt jelenti, hogy jó a támogatottsága.

vpeti22
    Felhasználó

nnAzt jelenti, hogy jó a támogatottsága.nn

nn:D :oD 😀

digitibi
    Felhasználó

akkor azt mondjatok erdemes egy ilyenre beruhazni.

patakizo
    Felhasználó

Nemsokára csak levélnehezéknek lesz jó !

tampedli
    Felhasználó

Ez Így van!nnSzesz! :p :op :-p

digitibi
    Felhasználó

nnNemsokára csak levélnehezéknek lesz jó !nn

nnezt mire erted?

patakizo
    Felhasználó

Dugi-digi vételére alkalmatlan lesz 🙂

klaczko
    Felhasználó

Az teljesen mindegy!nnNagyon jó stabil készülék jó kép- és hangminőséggel.nnStabilan kezeli a diseqc-et és a motort is.

Ozsváth Lajos
    Adminisztrátor

Nem csak a Digi-re lehet használni egy FTA műholdvevőt, több 100 csatorna jön vele ingyen, igaz, hogy nem magyar nyelvűek.

tampedli
    Felhasználó

Egyébként a haveromnál nagyon szépen műkszik 3-hold kezelése ezzel a ketyerével!nnSzesz!

digitibi
    Felhasználó

Ahogy tapasztaltam mas muholdrol is jon vele magyar adas pl nyugat 1fok, kelet 5fok, kelet 23fok, de az utobbit meg nem neztem csak a neten h. milyen kodolasu.

digitibi
    Felhasználó

ja, es nem a digi dugis valtozat vetelere szeretnem hasznalni, mert en T-SAT-os vagyok!

15 bejegyzés megtekintése - 1-15 / 24

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

Ez a weboldal a böngészés tökéletesítése érdekében cookie-kat használ. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás