2018 június 20.

OPTICUM 9500 HD 2CI 2CX E-Plus PVR

Kezdőlap Fórumok DigiPortál Fórumok Beltéri egységek, vevőkészülékek OPTICUM 9500 HD 2CI 2CX E-Plus PVR

Ennek a témakörnek tartalma 6 hozzászólás, 2 résztvevő. Utolsó frissítés:  Lala 8 éve, 6 hónapja telt el.

7 bejegyzés megtekintése - 1-7 / 7
  • Szerző
    Bejegyzés

Lala
    Adminisztrátor

Egy másik témában beszélgettünk erről az érdekes beltériről. Összegyűjtöttem róla sok adatot, amit most itt közzéteszek.n

nOPTICUM 9500HD 2CI 2CX E-Plus PVR Ready

nn n

A képekre lehet kattintani…

nn A gyári oldalon található adatoknnFelhasználói kézikönyv letöltése (magyarul)nnSzoftver: nnJelenleg a legújabb gyári szoftver az 1.1.0.1nnLétezik hozzá EMU-val rendelkező szoftver is, a szakemberek számára :)nnEzen az oldalon megtalálható minden szükséges program.nnA beltéri szinte minden létező csatlakozóval fel van szerelve, semmit nem spóroltak le róla. Van USB felvétel készítésre, HDMI a lehető legjobb képminőség érdekében. Lehet vele fizetős TV adásokat venni, hisz rögtön 2 CI és 2 conax(univerzálissá tehető) kártya olvasóval van ellátva.nnItt találsz egy rövid tesztet a készülékről. Érdemes elolvasni.nn

Lala
    Adminisztrátor

nn

nnSőt, egyes egytuneres készülékekkel 4 csatornát is lehet egyszerre követni: http://www.sat.hu/read.php?id=1608nn

nnTermészetesen a televizióknál meg van ez a lehetőség de a beltériknél most fedezték fel a spanyolviaszt…nnA belinkelt kütyü nem tünik rossznak.nnA maga nemében.nn[áthelyezve]nn

nn

nnNagyon gondolkozom egy ilyenen, kb 55-60000-Ft között mozog az ára. Ebbe bele egy olcsó TV kártya és már van is pár magyar HD csatorna.nn[áthelyezve]nn

nn

nnAmi azt illeti én is eltünődtem a dolgon…nn[áthelyezve]nn

nn

nnAmúgy kifejezetten pofás készülék. Múlthéten voltam a sat.hu-nál és ott láttam kitéve. Olyan nagy mint egy DVD lejátszó, tele volt tömködve kártyákkal, meg modullal 🙂 Ez már tényleg mindent tud, okos is, szép is jó is :)nn[áthelyezve]nn

nn

nn…és aránylag az ára is türhető.nnde azt hiszem,hogy mindjárt szét offoljuk a topikot.nn[áthelyezve]nn

Lala
    Adminisztrátor

Ismét találtam egy kis info-t a készülékről.nnKatt ide: http://translate.google.hu/translate?prev=hp&hl=hu&js=n&u=http%3A%2F%2Fsateliti.info%2Fshowthread.php%3Ft%3D7066&sl=ro&tl=hunnGoogle fordítóval fordítva, az eredeti nyelv román (ha valaki érti, akkor olvassa inkább úgy)

vaszil vasziljevics

Most már nagyon érik…

vanika29
    Felhasználó

hogy tudnám beállitani a muzsika tv-t?kódolós beltérim van

vanika29
    Felhasználó

naaa nem segit senki

Lala
    Adminisztrátor

Nem kell ahhoz kódolós beltéri. Vedd fel ezt a TP-t a Thor műholdon: 11747 H 28000 Keresd le és meglesz a Muzsika TV.

7 bejegyzés megtekintése - 1-7 / 7

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

Ez a weboldal a böngészés tökéletesítése érdekében cookie-kat használ. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás