2018 augusztus 21.

LG 40UB800V UHD (3840×2160) felb. és 900Hz képfrissítés

Kezdőlap Fórumok DigiPortál Fórumok Általános témák LG 40UB800V UHD (3840×2160) felb. és 900Hz képfrissítés

Ennek a témakörnek tartalma 1 hozzászólás, 1 résztvevő. Utolsó frissítés:  Treff48 3 éve, 5 hónapja telt el.

2 bejegyzés megtekintése - 1-2 / 2
  • Szerző
    Bejegyzés

Treff48
    Felhasználó

A fenti készülékkel kapcsolatos kérdés : Azok számára akik dioptriás szemüveget használnak egy ilyen készülék használata előnyösebb-e, mint egy 3D-s készülék? Böngészéseim közben találkoztam olyan véleménnyel is, hogy a szemüveggel nézett 3D-s műsorok közben ajánlott szünetet tartani.nnMennyire tájékozódtok ilyen problémákról az új fejlesztéseket figyelembe véve.nnTisztelettel várom a hozzászólásokat!

Treff48
    Felhasználó

Senki nincs aki a február 13-ai kérdésre véleménnyel vagy tapasztalattal bírna.? Nem akarok elkapkodni semmilyen vételt, csupán tájékozódni szeretnék, mert biztos van köztetek aki 3D-s műsort már nézett s olyan is lehet, hogy szemüveget használ közlekedéséhez vagy olvasáshoz.Én a tv-t távollátó szemüveggel tudom megfelelő minőségben nézni.nnIgaz a távolság a képernyő és a nézési pont között kb.4m . A készülékek 32″-ak. Philips és Samsung.A Philips mp2-es és egy Telefunkennel megy, a Samsung mp4-es és DIGI III beltérivel megy.Ez a gyakrabban nézett csatornák miatt lett így kialakítva, hisz nyugdíjas lévén napközben is előfordul, hogy megnézek egy jó műsort vagy filmet.

2 bejegyzés megtekintése - 1-2 / 2

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

Ez a weboldal a böngészés tökéletesítése érdekében cookie-kat használ. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás