2018 augusztus 21.

Kaon NA1000HD

Ennek a témakörnek tartalma 16 hozzászólás, 14 résztvevő. Utolsó frissítés:  Suzukimotor 3 éve, 11 hónapja telt el.

15 bejegyzés megtekintése - 1-15 / 17
  • Szerző
    Bejegyzés

vpeti22
    Felhasználó

Ebben a topikban lehet értekezni a DIGI Kaon NA1000HD típusú beltéri egységével kapcsolatban.

Pawasahy
    Felhasználó

Szia vpeti22 feltehetnél egy pár képet a készülékről,és a menüjéről.Meg talán a technikai információkat is leírhatnád.Biztos sokan vannak még készülék vásárlás,vagy készülék csere előtt.Köszi.

szityu71
    Felhasználó

miért kapcsol ki a beltéri 3 óránként és be lehet-e kapcsolni,hogy kikapcsolt állapotban mutassa az időt?

Yoda70
    Felhasználó

nnmiért kapcsol ki a beltéri 3 óránként és be lehet-e kapcsolni,hogy kikapcsolt állapotban mutassa az időt?nn

nnÁllítólag energiatakarékosság miatt kapcsol ki,ha nem nyúlsz egyik gombhoz se.nnÓra nincs rajta.Sajnos.

vpeti22
    Felhasználó

A készülék használati útmutatója megtalálható a “letöltések” menüpontban.nÍme a képek a beltéri egységről:

EMERSON
    Felhasználó

Tegnap cseréltem le a beltérimet erre.nnElsőre blikkre is csalódás,bár a régi hunyadinál jobb.nnHamisítatlan digi lebutitott beltéri.nnmost próbálgatom…csíksomlyoi bucsut vettem fel éppen a duna tvn,de egy idő után az élő kép elkezdett kockásodni és el is tünt(lehet csak adáshiba volt) de megállitottam a felvételt meg jó lett a kép.nnfelvétel közben el se lehet kapcsolni…összességében idáig nagy csalódás. képminőség egyes csatornákon rosszabb mint a régivel volt.

spakly
    Felhasználó

azt nem tudom h amit a multkor irtam miért nem jelent meg t moderator? ha valaki tudja hogyan lehet a felvételt kezelni irja meg legyen szives. Kérdésem ha tele a pendrive automatikusan ujra kezdi elölröl vagy törölni kell a rajta levö anyagot? Várom a hozzászolásokat véleményeket tippeket

bacskait
    Felhasználó

Kb. két hete van digim, egy ilyen beltérivel.nnHDMI csatlakozóval van összekötve a tv-vel. A Panasonic plazmám eddig kiadta a hangot optikai kábelen a házimozi erősítőmnek.nnEzzel a beltérivel nem (hdmi-kábelt már cseréltem). Csak úgy működik a hang az erősítőn (a tv-n van), ha az optikai kábelt a beltéri és az erősítő közé teszem. Így viszont néha megszakad egy-egy pillanatra a hang.nnMi lehet a gond? A kábel? A beltéri? Esetleg az erősítő?

F1mre
    Felhasználó

Üdv.

Nekem egy ideig működött az USB, igaz csak próbálgattam, de egyik napról a másikra elkezdett lefagyni az egész box, mikor beleteszem, 2 félével is próbáltam.

Valamilyen módon nem lehet kikapcsolni a 3 órás energiatakarékosság dolgot? Mert ha pl. Scarton keresztül DVD felvevőre vennék fel, akkor elég nagy probléma. A menüjében semmit nem találtam, nincs valami megoldás?

ocsikem
    Felhasználó

Sziasztok!nnÉn is használok egy KAON NA1000 HD-s DIGI dekódert. A normál használat során (tv nézés) jó képet ad, a HD érzékelhetően jobb az SD-nál (ami természetes…).nnNekem a felvétel funkcióval van problémám. Azon túl, hogy a dekóder kissé lassú (a távirányító gombjának megnyomása után 2-3 mp kell, hogy reagáljon), a felvételi funkció csak nagyon körülményesen használható.nnAz igazi gond a felvett adás visszanézésekor jelentkezik. Egy felvétel random módon kikockásodik, ami csak pillanat állj és lejátszás gombokkal megy tovább. Ez több mint bosszantó egy síversenynél, vagy akár a Forma-1 és egyéb sport esemény megnézésekor.nnA mai napon egy Ügyfélszolgálati Irodában azt az információt kaptam, hogy a dekóder nem tudja kezelni a PENDRIVE-ot (FAT32 file rendszer), használjak külső winchestert NTFS file rendszerrel és lassú formázással..?nnSajnos erről az apróságról az igen “bőbeszédű” használati utasítás egy árva szót sem szól.nnTényleg így van ez?

sanaxx
    Felhasználó

Sziasztok!nnA kérdésem az lenne, hogy miért kell ennek a beltérinek 5 perc mire elindul, rendszeresen azt csinálja hogy mikor hazaérek, kapcsolnám be először tv majd a beltéri eltelik 1 perc semmi , megint nyomok egy bekapcsolást, semmi majd a második kör után végre bekapcsol. Mennyit kell ezzel várni hogy készenlétből bekapcsoljon és milyen színű led jelzi hogy rajta van a dolgon éppen, van piros zöld ha működik akkor meg semelyik nem világit.

bonsaika
    Felhasználó

Valaki nem tudja megmondani hogy lehet a beltérin a 3 óránkénti “energiatakarékos” kikapcsolást kiiktatni? Biztos van valami nem publikus billentyűparancs, amit a menüben valahol be lehetne ütni. Jó lenne ha valaki elárulná, aki tudja. Így a programozott felvétel használhatatlan ha 3 óránál többet akarok felvenni HDD-s DVD felvevővel. Ráadásul ha beprogramozom, hogy 3 órán át kapcsoljon egy bizonyos csatornára, (3 óra után úgyis automatikusan kikapcsol) utána mondjuk 2 perc múlva újra kapcsoljon be 3 órára, akkor nem kapcsol be újra, mert csak akkor működik ha én kapcsoltam ki a beltérit. Ha magától kapcsol ki inaktivitás miatt, nem kapcsol be többet amíg én egyszer be nem kapcsolom, hiába vannak beprogramozva műsorok. Szóval így egy használhatatlan kacat ez a beltéri, de ha valahogy sikerülne kiiktatni ezt az automata kikapcsolás funkciót, akkor használható lenne. Remélem valaki tud segíteni. Előre is köszi!

masi11
    Felhasználó

Látom másnak se tetszik ez az “energiatakarékos” üzemmód…Várom a megoldását én is, mert egy kocsmai készülékről volna szó…

row
    Felhasználó

Szevasztok! Használat közben ma előjött egy ablak a Kaon HD-re “frissités elérhető”……nyomtam rá egy OK-t. A Travel Channelt néztem akkor, elkezdett frissíteni pár perc alatt le is pergett 100%-ig a dolog, majd “fekete ablak “várjon” felirat…. Ennek cirka 4-5 órája, azóta se kép se hang…. A beltéri továbbra is a 37-es csatornát mutatja és semmilyen gombra (sem a távon sem a dobozon) nem reagál. 10-15 alkalommal lehúztam a tápot, de rövid inícializálás után minden a régi (37-es csatorna,fekete kép, “várjon”felirat ). Le tudnék esetleg tölteni valami frissítést, amit USB-s eszközről felvihetnék a beltéri egységre?

vpeti22
    Felhasználó

nnSzevasztok! Használat közben ma előjött egy ablak a Kaon HD-re “frissités elérhető”……nyomtam rá egy OK-t. A Travel Channelt néztem akkor, elkezdett frissíteni pár perc alatt le is pergett 100%-ig a dolog, majd “fekete ablak “várjon” felirat…. Ennek cirka 4-5 órája, azóta se kép se hang…. A beltéri továbbra is a 37-es csatornát mutatja és semmilyen gombra (sem a távon sem a dobozon) nem reagál. 10-15 alkalommal lehúztam a tápot, de rövid inícializálás után minden a régi (37-es csatorna,fekete kép, “várjon”felirat ). Le tudnék esetleg tölteni valami frissítést, amit USB-s eszközről felvihetnék a beltéri egységre?nn

nnEbből szerintem csere lesz. Hívd a 1272-t a hibajelenséggel!

15 bejegyzés megtekintése - 1-15 / 17

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

Ez a weboldal a böngészés tökéletesítése érdekében cookie-kat használ. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás