2018 június 20.

Itt az új műholdas DIGI TV beltéri – Hyundai HSS-5180NA

Kezdőlap Fórumok DigiPortál Fórumok Beltéri egységek, vevőkészülékek Itt az új műholdas DIGI TV beltéri – Hyundai HSS-5180NA

Ennek a témakörnek tartalma 7 hozzászólás, 7 résztvevő. Utolsó frissítés:  Lala 5 éve, 7 hónapja telt el.

8 bejegyzés megtekintése - 1-8 / 8
  • Szerző
    Bejegyzés

Lala
    Adminisztrátor

Klacko küldött pár képet az új digis beltériről, ami a napokban került forgalomba. Sajnos még ez sem HDMI csatlakozós, lassan pedig annak is jönnie kellene.nHyundai HSS-5180NA típusnévre hallgat, a korábbi HSS-5160NA áttervezett változata. Az elektronika majdnem ugyanaz, mint az előd esetében, annyi különbséggel, hogy ez külső, 12V-os tápegységet kapott.nnÍme a képek:nn

vpeti22
    Felhasználó

Nem rossz! 🙂 Kívácsi leszek milyen lesz a HDMI-s… Az adapter abból a szempontból jobb megoldás, hogy azt könnyebben lehet cserélni.

dani1213
    Felhasználó

Szerintem se néz ki rosszul.

klaczko
    Felhasználó

Kissebb is, mint az elődje.

Szasza
    Felhasználó

Nos kinézetre rettenetes… Az ember azt hinné, 2011-ben nem adnak ki ilyen ocsmány dolgot. Tévedtem.

tampedli
    Felhasználó

Hát mit mondjak,elég érdekes!nnSzesz mindenkinek!

Freestar
    Felhasználó

Design tekintetében valóban semmi különös, talán feketétől eltérő színben jobban mutat.nnA külső táp ötlete jó, a cserélhetőség mellett a melegedési problémákat is megoldja, és szerintem maga a táp sem melegszik annyira, mint a gép dobozában.

Lala
    Adminisztrátor

BalagennSziasztok! Olyan problémám adódott a fent említett vevővel kapcsolatban, hogy új helyre telepítettük és a jelszint 12-16-25%-on ugrál fel le folyamatosan a jelminőség állandó 7% néha 10%. Az antenna végén twinfej van két HSS-5180NA vevővel. Bármivel próbálkoztunk eddig a probléma jelenleg is fennáll. Új kábellel, rövid 1méteres kábellel próbáltuk, többször ujra vágtam a kábel végeit, pontosan beállítottuk az antennát a megfelelő szögekre az Intelsat1002-re.De semmi változás. Levettük a fejet az antennáról kiszárítani hátha beázott de ez sem használt.nnAmi furcsa hogy akkor is ezt a problémát produkálja a vevő ha nincs csatlakoztatva az anntenához.nnVan valakinek ötlete mi lehet a gond?

nnÁthelyeztem ide, mert ez a készülék topicja, az új témát töröltem.nnSzerintem az antenna nincs jól beállítva.

8 bejegyzés megtekintése - 1-8 / 8

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

Ez a weboldal a böngészés tökéletesítése érdekében cookie-kat használ. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás