2018 szeptember 20.

Hyundai HSS-1165NA párosítás

Kezdőlap Fórumok DigiPortál Fórumok Beltéri egységek, vevőkészülékek Hyundai HSS-1165NA párosítás

Ennek a témakörnek tartalma 3 hozzászólás, 3 résztvevő. Utolsó frissítés:  Ozsváth Lajos 10 éve, 5 hónapja telt el.

4 bejegyzés megtekintése - 1-4 / 4
  • Szerző
    Bejegyzés

cszsolt
    Felhasználó

Sziasztok! Valaki nem tudja véletlen, hogy ezt a típust hogyan lehet párosítani a digi kártyával? Egyáltalán házilag megoldható vagy szerelő kell hozzá?

klaczko
    Felhasználó

Miért szeretnéd párositani?Talán vettél egyet kártya nélkül?A központ párosítja őket.Csak azzal megy amit adnak hozzá!Kártyát nem kapsz külön.Egyelőre.nnElméletben lehetne róla szó,hogy más beltérikbe belehessen tenni.De gyakorlati megoldás még nem született.Komoly tudás kell hozzá!Ja és nem éri meg kínlódni vele.nnKártya nélkül csak fta adók nézésére alkalmas.

cszsolt
    Felhasználó

Igen, egyik ismerősömnek megadta magát a sajátja és találtunk valakit aki kábeltv bekötés miatt lemondta a digit ezért a kártyát állítólag vissza kellett küldenie a szolgáltatónak így (jelképes összegért) eladta a beltérit. Nos már rájöttünk így nem megy a dolog párosítani kellene a meglévő kártyával!

Ozsváth Lajos
    Adminisztrátor

Ha tönkrement az ismerősödé, jelentse be a hibát és a digi kicseréli neki újra.

Én is vettem egy Hunyadit 1000-Ft-ért, próbálkozni jó vele 🙂 Aztán odaadtam anyósomnak, hagy nézze vele a Duna TV-t.

4 bejegyzés megtekintése - 1-4 / 4

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

Ez a weboldal a böngészés tökéletesítése érdekében cookie-kat használ. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás