2020 május 26.

HYUNDAI HSS-1165NA -3169NA

11 bejegyzés megtekintése - 286-296 / 296
  • Szerző
    Bejegyzés
    Kugesz
    Felhasználó

Az m1 műholdon nem fogható ingyen, de minden szolgáltatónál bent van. Ingyenes lehetőségek az analóg v. digitális földi vétel, a MinDig-en HD-ben pl. a Forma-1 is…

Lala
    Adminisztrátor

tepimartinnn2012 szeptember 22 szombat , 14:08:43 Jelentés IdézésnnRegisztrált tag #9465nnRegisztrált: 2012 szeptember 22 szombat , 13:27:37nnÜzenetek: 1nnSziasztok!nnA Digi TV-nél vagyok, mint előfizető a 3000 Ft-s csomagban, semmiféle HBO-s extrával. Viszont valamelyik nap rábukkantam a szolgáltató honlapjára és látom, hogy azok a csatornák közül aminek kéne lennie egy csomó nincsen meg, helyette mások vannak. Namost nálam a kiosztás a következő. Két szoba van ebbe két beltéri egység külön külön. Egy műhold van a tetőn, arról egy kábel megy be az egyik szobában lévő beltéribe, abból pedig kihozva megy át a másikba egy antenna kábellel. Olvasgattam, és azt a megoldást láttam jónak, hogy csinálok egy gyári visszaállítást, gondoltam úgy jó lesz. Az elsődleges beltérinél meg is jelent mind a 70 akárhány csatorna szépen. Viszont jött a második, amit ugyanígy konfiguráltam viszont ott a jelszint elég rossz volt, illetve teljesen más csatornák jöttek be. Ilyen OTV meg olyanok ami nincs bent a csomagban, viszont sok olyan ami pedig benne kéne hogy legyen olyan nem volt. Szeretném bekonfigurálni helyesen ezt a beltérit is, mert ezt még többet is használom. Szerintetek mi lehet a hiba, vagy mit tegyek? Előre is köszönöm a válaszokat!

Kugesz
    Felhasználó

A sorba fűzött beltériknél az elsőn mindent meg tudsz keresni, a másikon viszont csak azt a frekvenciát látni, ahol a fő beltéri van, értem ezt a Vízszintes és Függőleges polarizációra.nnMegoldás: vagy veszel egy Twin fejet az antennára és egy kábellel behúzod a másik beltérihez, vagy pedig csak akkor tudod lekeresni és nézni a Függőlegesen lévő csatornákat, ha a fő beltéri is egy olyanon van…

tepimartin
    Felhasználó

Óó, köszönöm a választ, most már értem. Akkor szerintem a twin fejnél maradnék, ahogy látom nem túl drága, és nem is bonyolult a kicserélése. Tudnál esetleg ajánlani egy megbízható ilyen fejet, ami valami olcsóbb kategória, de mégis jó? Előre is köszönöm szépen! 🙂

klaczko
    Felhasználó

Inverto, Hirshmann, Oxid, Smart,…

tepimartin
    Felhasználó

Rendben, köszönöm. Illetve lenne még egy kérdésem. Ideiglenesen amíg nem sikerül beszerezni ezt a twin fejet, addig, hogy most a másodlagos beltéri csak akkor ad jelet, ha az elsődleges be van kapcsolva. A gyári visszaállítások előtt ez ment bekapcsolás nélkül is. Mit tehetnék, hogy ezt visszatudjam csinálni? Előre is köszönöm!

klaczko
    Felhasználó

Semmit nem tudsz csinálni. Ez már igy maradt.

sanci0811
    Felhasználó

Mikor várható a Digitől új szoftver? Vagy lehet tenni vmit ezzel a szoftverrel? Valamit biztos lehet… :/ Lehet tenni vmit?

001krisz
    Felhasználó

Sziasztok !nnAbben szeretnék segítséget kérni , hogy a a digi beltéri hosszabb ideig nincs bekapcsolva , akkor a kártya lehet inaktív.nn10- es jegyzet – CA_Riasztás_Smartcard_hozzáférés megtagadvannCsekk rendesen fizetve volt.nnELöre is köszönöm .

vpeti22
    Felhasználó

nnSziasztok !nnAbben szeretnék segítséget kérni , hogy a a digi beltéri hosszabb ideig nincs bekapcsolva , akkor a kártya lehet inaktív.nn10- es jegyzet – CA_Riasztás_Smartcard_hozzáférés megtagadvannCsekk rendesen fizetve volt.nnELöre is köszönöm .nn

nnSzia!nnÍgy van, ha huzamosabb ideig nincs használva, akkor sajnos ez történik. Ilyenkor aktiváltatni kell a kártyát a 1272-es tel. számon.

edem95
    Felhasználó

heló elkezte frissíteni magát a hyundai hss-1165na beltéri már egy órája megy és még mindig 0%-kon van mit csináljak?

11 bejegyzés megtekintése - 286-296 / 296
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.