2020 május 29.

HYUNDAI HSS-1165NA -3169NA

15 bejegyzés megtekintése - 16-30 / 296
  • Szerző
    Bejegyzés
    klaczko
    Felhasználó

A Hotbird-öt nem találta meg,csak kiírta.Az egy másik pozicióban van.nnelőfizetsz és nézheted.

totyak
    Felhasználó

Dehát most éppen azon keres csatornákat és már vagy 200-at talált. Legalábbis azt írja.

klaczko
    Felhasználó

De a jelszint gondolom 10%,azaz semmi.Ott nem talál semmit,mert azt nem látja az antennád.

totyak
    Felhasználó

Valóban úgy van ahogy mondtad. Semmit nem talált, mert alacsony volt a jelszint. Viszont a Thor3-on van néhány adó ami bejön. Egyébként antenna állítás nélkül hány műhold fogható be, mert ezen a kettőn kívül nem talált többet? Ja és magyar csatornák csak az intelsat müholdról jönnek? Nagyon örülök, hogy megtaláltam ezt az oldalt. Sokat sgítettetek és egy pár óra alatt egészen kiokosítottatok.

Egyébként a CineMax meg az HBO azok kódolt adók, tehát hiába írom be külön a keresésnél az adataikat, nem fogja behozni úgy hogy nézni tudjam?

Lala
    Adminisztrátor

Ezen a pozíción csak a Thor és az intelsat műholdak vannak. Valójában 2 Thor műhold (Thor 2 és 3) és az Intelsat 10-02 holdja van itt nyugat 1 fokon. Ezen a helyen magyar csatik csak a digi műsorából foghatók. Más műholdakon elérhető még pár magyar csatorna (BP TV, m2, Duna, Duna2, Hálózat, MusicMax), ehhez át kell állítani az antennát. Szerintem nem érdemes vele foglalkozni, majdnem mind jön a digi-n is.nnszerk.: Majd elfelejtettem mondani, hogy rövid időn belül ide kerül a legújabb Thor 5 műhold is, most tesztenik másik pozícióban, de itt lesz a végleges helye. Azt majd akkor meglátjuk, hogy ez jelent-e új csatornákat.nnHBO és Cinemax csak előfizetéssel nézhető, hiába állítod be, kódolt adónak fogja kiírni. Ha előfizetsz, akkor műholdon keresztül frissítik a kártyád, hogy ezeket a csatornákat is tudja nyitni.

totyak
    Felhasználó

Akkor azthiszem amit lehett beállítottam. Már csak amiatt fő a fejem, hogy a megkeresett többszáz csatornából kiválogassam ami érdekel is. Egyébként ilyenek hogy BP TV meg Hálózat TV nekem nem is hiányoznak, főleg mert az antennához nem akarok hozzányúlni. Már a szerlőnek is szenvedés volt bállítani pontosan. Ha a Thor 5 műhold a helyére áll, akkor azt automatikusan felismeri a beltéri, vagy újabb szoftverfrissítés kell? Jó lenne még pár magyar csatorna.

klaczko
    Felhasználó

Nem kell.Majd be kell pötyögni az adatokat,szerintem.Nem hiszem,hogy az új hold miatt csinálnának új szoft.ot.Ha lesz rajta Digis adás,akkor majd meglátjuk,hogy mi lesz.

klaczko
    Felhasználó

totyak:nnEnnél a beltérinél előbb sorba kell szedni a nézhető csatornákat.Aztán törölheted azt ami nem érdekel vagy kódolt.Így nem lesz lyukas a csatornalistád.Mert,ha nem így csinálod akkor úgy jársz,mint most.nnHa új csatit akarsz,akkor csak az új csati adatait add meg a Tp. szerk.ben.Ekkor csak az újakat teszi be,azokat is a lista végére és nem fog összekeverni semmit.nnA tp. szerk.ben pedig meg lehet adni,hogy csak szabad vagy szabad+zavart csatit szeretnél-e keresni.

klaczko
    Felhasználó

totyak:nnAz egyesével történő csatorna keresés menete:nnmenü>telepítés>tp.szerk.,keresés.nnItt ki kell választani,a műholdat.nnMajd megadod a kívánt csatorna adatait:nnfrekvencia: pl.12718nnpolarizácio: pl.vízszitnes(H) 18Vnnszimbolum sebesség: pl.27500nnkeresés: szabad+zavart.nnOK.nnmegkeresi aztán beteszi a lista végére.

totyak
    Felhasználó

Igen. Pontosan ezt csináltam keresésnél. Másodjára meg is lett a csatorna, de úgy összekutyult mindent hogy csak néztem.nnEzt állítottam be mikor Boomerángot kerestem:nnMűhold: IntelsatnnFrekvencia: 12718nnpolarizáció: függőlegesnnSzimbólum seb: 18400nnElkezdett keresni, befejezte, belemntem a csatornákhoz és az eleje még sorbanvolt, de úgy a 25-től kezdve már megkeverte. Ráadásul elsőre nem is lett meg a keresett csatorna. Mindegy, a hiba biztosan az én készülékemben van. Megkeresem a használati útmutatót, hátha tényleg le van benne írva mi a teendő ilyen esetben. Azért köszönöm, hogy leírtad. igazán nemértem mi hibádzik nálam.

klaczko
    Felhasználó

Csinálj gyári beállítást!nnMinden csati ott lesz,még a Boomerang is.Mert ugye új szoft van a gépeden?

totyak
    Felhasználó

Igenúj szoftver van, de most jelenleg megvan minden, úgyhogy hanyagolom az állítgatást. Ha megint elromtom, akkor lehet jön a gyári beállítás.

klaczko
    Felhasználó

Jól van.Akkor most már becsukott szemmel is menni fog,ha szükség lesz rá.

klaczko
    Felhasználó

Megérkeztek az első visszaforgatott Hyundaiok.nnEzek szerint a Digi nem vesz mostanában újabb egyes készülékeket.

Krisztián
    Felhasználó

márc 18 : 20:09nnSzia! Nekem van egy első és egy második kiadásos Hyundai beltérim, és egyiken se indul el se menüből, se a le-föl csatornaválasztó gomb megnyomásával sem a frissítés! Mi lehet a baj?

15 bejegyzés megtekintése - 16-30 / 296
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.