2020 május 29.

HYUNDAI HSS-1165NA -3169NA

15 bejegyzés megtekintése - 271-285 / 296
  • Szerző
    Bejegyzés
    vpeti22
    Felhasználó

nnhali.tudna valaki segíteni nekem abban,van 1 ezer éves HSS-1165NA beltérim nincs kártya benne,tudom e használni valamire?csak az intelsat jön rajta 3külföldi adót fog.többet is lehetne vele fogni valahogy?nn

nnHa nem lett rá letöltve az új DIGI-s szoftver akkor igen, csak az Astra vagy a Hotbird felé kell fordítani az antennát, azokon jópár FTA csatorna található. De javaslom ezt a topikot: https://www.digiportal.hu/forums/tema/astra-muholdak-vetele-digis-belterivel/

szipu
    Felhasználó

nekem magyarul kéne,nekem ez kínai így. 🙂 merre kell fordítani a tányért,és billentemi kell e föl vagy le?meg kell e be írni valami paramétereket?ha igen mit.

Lala
    Adminisztrátor

nnnekem magyarul kéne,nekem ez kínai így. 🙂 merre kell fordítani a tányért,és billentemi kell e föl vagy le?meg kell e be írni valami paramétereket?ha igen mit.nn

nnEz most kb. olyan mintha azt mondanád, hogy szeretnél egy programot írni, de hol is kell a számítógépet bekapcsolni? :)nnItt van egy rövid leírás az alapokról kezdésnek: https://www.digiportal.hu/antenna-beallitasa/ Ez a Digi beállítást írja le, de alkalmazható bármely holdra.

szipu
    Felhasználó

de gondolom ha akarok 1másik műholdat fogni,akkor be kell pötyögni valami adatot és utánna kell nézni a jel erősséget miközbe állítom a tányért.

darvinya
    Felhasználó

Mi ez a finomság? 😀

szipu
    Felhasználó

mire gondolsz 🙂 csak nem arra amire en?

darvinya
    Felhasználó

nnmire gondolsz 🙂 csak nem arra amire en?nn

nnLehet! Ezt inkább puruttya lapon kellene kitárgyalni.nnDe mire kifaragták? :)))

szipu
    Felhasználó

az mi?én nagyon szeretem a szivet

darvinya
    Felhasználó

nnaz mi?én nagyon szeretem a szivetnn

nnNem a szív ami elszív. Szív az szép.

Lala
    Adminisztrátor

nnde gondolom ha akarok 1másik műholdat fogni,akkor be kell pötyögni valami adatot és utánna kell nézni a jel erősséget miközbe állítom a tányért.nn

nnIgen, be kell írni legalább 1 működő TP adatot, hogy megtaláld a holdat. Itt van az összes Astra frekvencia: http://www.lyngsat.com/Astra-1H-1KR-1L-1M-2C.htmlnnHasználd pl. ezt:nn

nn

• Frekvencia: 12051
    • nn

• Polaritás: Vertikális
    • nn

• Szimbólum seb.:27500
    • nn

• FEC: 3/4
    • nn

szipu
    Felhasználó

ok.próbálkozom és szólok mire jutottam.de addig is köszönöm Lala a segítséget

szipu
    Felhasználó

Lala.így kezdem:menü telepítés ok.lnb konfig.ok piros gomb ok.megjelenik user2 rámegyek beírom astra kéri magas és alacsony lo értékeket.milyen értékeket kell ide írni???vissza az astrara ok.bal oldalon meg jelenik az astra név exit.tp szerkesztés/keresés ok.műhold név lépj az astrara frekvencia ide megvan mit kell írni.pl.amit írtál nekem az elöbb.így eddig jól nyomon?

szipu
    Felhasználó

lala.amit írtam az úgy rendben?amit kérdeztem abban segítesz még?

szipu
    Felhasználó

hali.Lala sikerült astra és a hotbird-et megtalálnom 🙂 m1-et azt melyik műholdról lehet fogni szabadon?nekem az lenne a lényeg a Forma1 miatt.ha tudja valaki írja már meg.köszi

szipu
    Felhasználó

mostanság itt nem szól senki senkihez.jól esne ha jönne válassz az m1 el kapcsolatba.

15 bejegyzés megtekintése - 271-285 / 296
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.