2018 augusztus 21.

Hyundai HSS-1165 frissités

Ennek a témakörnek tartalma 8 hozzászólás, 5 résztvevő. Utolsó frissítés:  klaczko 7 éve, 7 hónapja telt el.

9 bejegyzés megtekintése - 1-9 / 9
  • Szerző
    Bejegyzés

Ilona
    Felhasználó

Segítség!nnElindítottam a szoftver frissítést , de a gyári beállítások után azt írja ki, hogy “első telepítés nyelv – magyar ” és nem lehet a magyar nyelvet leokézni!nnAzóta se kép se hang!nnMit tegyek??nnKöszi

klaczko
    Felhasználó

A telepítésre kell OK gombot nyomni. De lehet, hogy megfagyott.

Egyébként ( nem bántásképpen mondom ) van már ezzel kapcsolatos topik, ott is feltehetted volna a kérdésedet.

vaszil vasziljevics

nnSegítség!nnElindítottam a szoftver frissítést , de a gyári beállítások után azt írja ki, hogy “első telepítés nyelv – magyar ” és nem lehet a magyar nyelvet leokézni!nnAzóta se kép se hang!nnMit tegyek??nnKöszinn

nnTalán egy áramtalanitás!nnAz sok problémát megold.

egaa
    Felhasználó

Üdv!Szerintetek miért nem frissít a beltéri?Már többször végeztem rajta szoftver frissítést,de ez most kifogott rajtam…Rálépek az M1-re,megnyomom a le fel gombot,bejön a szoftver frissítése rész,és kiírja a bal felső sarokba hogy ”hangolás”és egyszerűen kilép.Mi lehet az oka?

vaszil vasziljevics

nnÜdv!Szerintetek miért nem frissít a beltéri?Már többször végeztem rajta szoftver frissítést,de ez most kifogott rajtam…Rálépek az M1-re,megnyomom a le fel gombot,bejön a szoftver frissítése rész,és kiírja a bal felső sarokba hogy ”hangolás”és egyszerűen kilép.Mi lehet az oka?nn

Ha nincs fent uj sw akkor nem érdemes próbálgatni.Menüből próbáltad?

egaa
    Felhasználó

Igen próbáltam,de semmi…Nem tudom,hogy igazából mi lehet.Más csatornánál bejön a frissítés,meg működne is.Azt írja ki a led kijelzőn hogy OLE,esetleg ha valakinek többet mondana…

Joker
    Felhasználó

Nézd meg a beltéri menüjében, hogy a Diseqc ” on “-ra van-e állítva. Ha igen, állítsd ” off “-ra.

vpeti22
    Felhasználó

eper79 írta …nnSziasztok!nnDigis Hyundai HSS-1165NA beltérin csináltam egy gyári visszaállítást, költözés miatt át lett szerelve a parabola azóta 1-200 -ig nincs semmilyen csatorna, semmi digis, de van vagy 1400 másik. Erre a helyre nem állít be semmit, nem is létezik 1-200-ig semmi, a számozást 201-től kezdi. Az intelsat 10-02-re 98% os jel van, Thor 3, Hotbird szintén. Bármi ötlet?

klaczko
    Felhasználó

Nem jól van beállítva az antenna, nyakamat rá, hogy a Hotbird nevű műholdat nézed!

9 bejegyzés megtekintése - 1-9 / 9

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

Ez a weboldal a böngészés tökéletesítése érdekében cookie-kat használ. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás