2018 szeptember 21.

Hyundai HSC-1170NA DVB-C STB

Ennek a témakörnek tartalma 38 hozzászólás, 12 résztvevő. Utolsó frissítés:  Lemur 6 éve, 1 hónap telt el.

15 bejegyzés megtekintése - 1-15 / 39
  • Szerző
    Bejegyzés

Gabo
    Felhasználó

Szevasztok!nnTegnap óta előfizetője vagyok a DIGI TV-nél az HBO Mega Pack szolgáltatásnak.nnEhhez kaptam tőlük egy Hyundai HSC-1170NA STB-t.nnBekábeleztem és automata kereséssel megtalálta az HBO és a szabadon fogható összes csatornát.nnKérdésem a következő,hogy tudom ezeket a csatornákat tetszőleges sorrendbe helyezni? A csatorna mozgatással ez látszólag megvalósul, de nem jegyzi meg az új sorrendet. Milyen jelentősége van a szoftver frissítésnek? Elindítom a frissítést, hosszúnnpercek után is csak a “Kérem várjon” felirat villog.nnSegítsetek!!!! Kösz

vaszil vasziljevics

A sorbarendezést a sárga gomb megnyomásával lehet elvégezni.A mozgatni kivánt csatornára lépve a sárga gombot ha benyomjuk a csatorna név pirosra vált és a kurzor le/fel gombjával a kivánt helyre léptetjük.Aztán leokézzuk és ha minden rendben annak ott kell maradnia.Mikor kilépsz a menüből az ADATOK MENTÉSE,KÉREM VÁRJON! felirat jelenik meg…nnA sw frissitést pedig az UP/DOWN egyidejü megnyomásával is megpróbálhatod előzőleg az M1 csatornára lépve.Ha elindul a frissités,addig ne csinálj semmit mig ujra az M1 képe meg nem jelenik.

Tom-y
    Felhasználó

Szia!nnSajnos nem lehet módosítani a csatornasorrendet:(nnPróbáltam én is,mások is de igen hamar visszaáll a szolgáltató által küldött formációba.nnSzoftfrissítésnél nem kell az M1-re állni.Nekem csak a 3 HBO van beállítva,így is elindul a folyamat.A legfrissebb szoft 1.22-es,tavaly mércius végi.Akár 1 perc is eltelhet a folyamat indulása előtt,legyél türelmes.Csak az előbb felvázolt up/down módszerrel megy!

Jáccint
    Felhasználó

Szia Tom-y!nnNem lehet,hogy ebben is van valami dinamikus csatornafrissítés, ami újratölti és elpakolja a csatornákat? Én egyébként a kedvenceket használom, mert a csatornapakolgatástól fagyott a Humaxom.nnÜdv: Jácint

Gabo
    Felhasználó

Szevasztok!nnKöszönöm a gyors válaszokat.nnA csatorna sorrend megváltoztatásával kapcsolatban szerintem is a Tom-y-nak van igaza.nnA sw frisítéssel kapcsolatban egyet nem mondtam, én a DIGI kábel szolgáltatásban használom a STB-t. Ekkor kéne működni a “up/down” megoldásnak? Mert itt nézem kb.nn10 perce “tuning, Software Update, Please Wait, Progress 0%” feliratot.nnEgyáltalán milyen változást okoz a sw frissítés?

vaszil vasziljevics

nnSzevasztok!nnKöszönöm a gyors válaszokat.nnA csatorna sorrend megváltoztatásával kapcsolatban szerintem is a Tom-y-nak van igaza.nnA sw frisítéssel kapcsolatban egyet nem mondtam, én a DIGI kábel szolgáltatásban használom a STB-t. Ekkor kéne működni a “up/down” megoldásnak? Mert itt nézem kb.nn10 perce “tuning, Software Update, Please Wait, Progress 0%” feliratot.nnEgyáltalán milyen változást okoz a sw frissítés?nn

nnHa korrekt válaszokat vársz a kérdésedet ennek megfelelően ird be…

attila.scourgeofgod
    Felhasználó

nnSzevasztok!nnKöszönöm a gyors válaszokat.nnA csatorna sorrend megváltoztatásával kapcsolatban szerintem is a Tom-y-nak van igaza.nnA sw frisítéssel kapcsolatban egyet nem mondtam, én a DIGI kábel szolgáltatásban használom a STB-t. Ekkor kéne működni a “up/down” megoldásnak? Mert itt nézem kb.nn10 perce “tuning, Software Update, Please Wait, Progress 0%” feliratot.nnEgyáltalán milyen változást okoz a sw frissítés?nn

nntehát akkor nem elírás volt a téma címében a dvb-c, csak mert a digitv meg a digikábel közt van egy csepp különbség…

Tom-y
    Felhasználó

nnIgen,kéne működnie.Kapcsold az HBO2-re.Én ott szoktam keresteni,mostanában mindig elindul a frissítés.Igaz, 1.22 marad továbbra is.Nem kell kikapcsolni az STB-t,simán nyomj egy up/down-t.Mit frissít?Nem tudom.Talán az EPG-t?Kb 1 hónapja teljesen korrektül megjeleníti az információkat.

Tom-y
    Felhasználó

HSS=SatnnHSC=CablennEz a beltéri ugyan úgy néz ki,mint a HSS-1165,csak a hátulján van koax csati.

vaszil vasziljevics

nn

nnIgen,kéne működnie.Kapcsold az HBO2-re.Én ott szoktam keresteni,mostanában mindig elindul a frissítés.Igaz, 1.22 marad továbbra is.Nem kell kikapcsolni az STB-t,simán nyomj egy up/down-t.Mit frissít?Nem tudom.Talán az EPG-t?Kb 1 hónapja teljesen korrektül megjeleníti az információkat.nn

Ha továbbra is az 1.22 verziszámu sw maradt akkor nem történt frissités.Frissitéskor a folyamatjelzőnek kétszer kell végig haladnia a középen lévő fehér sávban.Egyszer letölti majd konfigurálja a frissitést és végül a beltéri ujraindul…nnA frissités lehet azért,hogy egy esetleges hibát javitsanak vagy egy uj szolgáltatás,vagy felkészítés egy leendő szolgáltatásra vagy bőviti a lehetőségeket…

Tom-y
    Felhasználó

nn

nn

nnIgen,kéne működnie.Kapcsold az HBO2-re.Én ott szoktam keresteni,mostanában mindig elindul a frissítés.Igaz, 1.22 marad továbbra is.Nem kell kikapcsolni az STB-t,simán nyomj egy up/down-t.Mit frissít?Nem tudom.Talán az EPG-t?Kb 1 hónapja teljesen korrektül megjeleníti az információkat.nn

Ha továbbra is az 1.22 verziszámu sw maradt akkor nem történt frissités.Frissitéskor a folyamatjelzőnek kétszer kell végig haladnia a középen lévő fehér sávban.Egyszer letölti majd konfigurálja a frissitést és végül a beltéri ujraindul…nnA frissités lehet azért,hogy egy esetleges hibát javitsanak vagy egy uj szolgáltatás,vagy felkészítés egy leendő szolgáltatásra vagy bőviti a lehetőségeket…nn

nnEz így van.Az az érdekes,hogy habár nem változik a verziószám,mindig ugyanúgy 2-szer végigszalad a csík.Kiír olyat,hogy verifying,programming.Pont úgy,mint amikor új szoftot tölt be.

vaszil vasziljevics

Azért nem mindegy az sem,hogy melyik csatornán vagy a frissitéskor mert a szoftwerek különböző transzpordereken vannak és ha nem azon vagyunk a beltéri nem találja meg a sw-t és azért várakozik ill.keres sokáig.nnA kábeltv-k igy a digikábel is egy un fejállomásról kapják a jelet.Ott a műholdról leszedik a kivánt programokat amit aztán a kapott csatornakiosztásnak megfelelően továbbitanak az előfizetők felé.nnEzért lehetséges,hogy a beltérik igaz, próbálják keresni az uj sw-t de azt már nem tudják letölteni.nnMivel nekem nincs ilyen szolgáltatásom nem tudom tesztelni a sw frisitést ebben a szituációban.Érdemes a szolgáltatónál tájékozódni ez ügyben

Tom-y
    Felhasználó

Nekem már sikerült frissítenem az HBO2-őn. Az 1.21-ről frissült 1.22-re.Azóta többször próbálkoztam,de egyenlőre nincs újabb.

vaszil vasziljevics

nnNekem már sikerült frissítenem az HBO2-őn. Az 1.21-ről frissült 1.22-re.Azóta többször próbálkoztam,de egyenlőre nincs újabb.nn

nnHát nem mindennap adnak uj sw-t…

mnbb
    Felhasználó

ÜdvnnNekem a következő gondom van . Mikor az információs sávot nézem , hogy melyik müsornak mi a címe , az nem magyar nyelvü . Sajnos nem is jövök rá hogy miképpen tudnám beállítani . Viszont minden más magyar . Tudnátok ebben segíteni . Előre is köszönöm .

15 bejegyzés megtekintése - 1-15 / 39

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

Ez a weboldal a böngészés tökéletesítése érdekében cookie-kat használ. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás