2018 augusztus 21.

Hyundai 7160 szoftver frissítés

Kezdőlap Fórumok DigiPortál Fórumok Beltéri egységek, vevőkészülékek Hyundai 7160 szoftver frissítés

Ennek a témakörnek tartalma 50 hozzászólás, 16 résztvevő. Utolsó frissítés:  Kugesz 8 éve, 5 hónapja telt el.

15 bejegyzés megtekintése - 1-15 / 51
  • Szerző
    Bejegyzés

Márkó
    Felhasználó

Jóestét ! Most frissítettem a Hyundai 7160-as 2-tv-s beltérit,de nem értem hogy miért nem ajálja fel a másik fele a beltérinek ? Tudja valaki ? Köszönöm előre is !

Lala
    Adminisztrátor

Átneveztem a topicot, így jobb.

7160-nál valószínű 1 vezérlő szoftver van és elég egyszer frissíteni. Milyen változásokat vettél észre?

klaczko
    Felhasználó

Ez engem is érdekelne.

Márkó
    Felhasználó

Az a helyzet hogy semmit se vettem észre. Betöltötte és újra arra az adóra kapcsolt,amit néztem,ennyi.

klaczko
    Felhasználó

Engem főleg az érdekel,hogy kezeli az EPG-t.Mert az előző az szinte sehogy sem adta igazán.

Lala
    Adminisztrátor

Akkor tényleg csak az új kártya miatt volt.

Márkó
    Felhasználó

Egyébként 2 bemenetes fejet használok,és klasszul működik a készülék,eddig meg vagyok vele elégedve

Márkó
    Felhasználó

Amelyik csati ad EPG-t,azt jól kezeli

klaczko
    Felhasználó

Köszi!Ez jó hír.

dizel87
    Felhasználó

HY én ma frissitettem , de mind a 2 tvn kellet külön!!nnRánézésre semmi külömbség sincs

Márkó
    Felhasználó

Akkor nálam miért nem ajánlja fel ? Talán valamelyik csatira kell tennem ?

Lala
    Adminisztrátor

M1-re próbáld tenni.

Márkó
    Felhasználó

Oda tettem,de semmi

tampedli
    Felhasználó

Szesztok!Fél órája frissítettem a HY,de szerintem sincs külömbség!De majd holnap átnézem jobban!

klaczko
    Felhasználó

M1-en próbáld menüből.Hátha.

15 bejegyzés megtekintése - 1-15 / 51

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

Ez a weboldal a böngészés tökéletesítése érdekében cookie-kat használ. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás