2018 szeptember 21.

HSS-3169NA

Ennek a témakörnek tartalma 15 hozzászólás, 5 résztvevő. Utolsó frissítés:  klaczko 6 éve, 7 hónapja telt el.

15 bejegyzés megtekintése - 1-15 / 16
  • Szerző
    Bejegyzés

qcy
    Felhasználó

Tisztelt urak !nnSzeretném megkérdezni,hogyan lehet 2 LNB-t működtetni DISEq kapcsolóval.nnA beltéri beállítása érdekelne,részletesen.nnA menüben mit kell beállítani, és milyen adatokat kell átírni?nnüdv.:qcy

vaszil vasziljevics

qcy
    Felhasználó

Ok !nnKöszönöm !nnDe a beltéri egységen nem tudom ,mit állítsak be.nnPl:22KHz alacsony,vagy magas ,vagy más egyéb?nnToneBurst ?nnDiSEqC valószínű ON .nnStb.nnTehát ezek érdekelnének.nnÜdv.:qcy

vaszil vasziljevics

Például DiSEqC#1 = Intelsat1002:

vaszil vasziljevics

DiSEqC#2 =HotbirdnVagy,nDiSEqC#3 =Amos:

qcy
    Felhasználó

OK !nnKöszönöm !nnÍgy már kezd tisztulni a dolog !nnErre voltam kíváncsi.nnKifogom próbálni, és ha lesz több kérdésem ,feltehet ?nnÜdv.:qcy

vaszil vasziljevics

Ezért vagyunk itt!

Japep
    Felhasználó

Hello!nnTegnap hallottam, hogy bekerült az alapcsomagba a TV6.nnItt az oldalon találtam is leírást róla (11785 H 28000), de így sajnos nem jött be.nnMikor befejezte a keresést, ugye kijön az összegző felület. Nekem ott a bal felső sarokban azt írja, hogy TV: 155, viszont listázni csak 101 csatornát listáz.nnNekem Hyundai HSS-1165NA beltérim van. Tegnap csináltam egy olyat, hogy m1-re kapcsoltam és megnyomtam egyszerre a Channel fel-le gombot. Ekkor frissített, de ezután sem jött be.nnMi lehet a baj?nnRemélem tudtok segíteni…nnElőre is köszönöm!

Japep
    Felhasználó

Most vettem észre, hogy rossz topikba írtam…nnDe már mindegy…nnNekiálltam minden csatornát kitörölni, ami nem jön be, mert nem vagyok előfizetve rá, aztán összesített keresés, és most már mutatja mind a 155 csatornát köztük a TV6-ot is… 😀

Lory86
    Felhasználó

Udv mindenkinek.nnA kerdesem az lenne hogy van egy belteri aminek nem tudom a jelszavat es gyari beallitasra szorul.Nos az erdekelne hogy vane szerviz menuje(mind pl. a 1160-nak)ahol tudom reszetalni a passot?nnElore is koszi a valaszt 😀

klaczko
    Felhasználó

Lehet resetelni, sőt csak megtekinteni is.nnStand by – ban meg kell nyomni a CH+ és MENU gombokat egyszerre. majd itt a PASSWORD – re lépve OK és megmutatja a jelszót.nnKilépni ebből a menüből a Live Signalra lépve, vagy áramtalanítással lehet.[coloLehet resetelni, sőt csak megtekinteni is.nnStand by – ban meg kell nyomni a CH+ és MENU gombokat egyszerre. majd itt a PASSWORD – re lépve OK és megmutatja a jelszót.nnKilépni ebből a menüből a Live Signalra lépve, vagy áramtalanítással lehet.nn.EBBEN A MENÜBEN MINDENKI CSAK SAJÁT FELELŐSSÉGÉRE LÉPJEN BE!!!

Lory86
    Felhasználó

nnLehet resetelni, sőt csak megtekinteni is.nnStand by – ban meg kell nyomni a CH+ és MENU gombokat egyszerre. majd itt a PASSWORD – re lépve OK és megmutatja a jelszót.nnKilépni ebből a menüből a Live Signalra lépve, vagy áramtalanítással lehet.[coloLehet resetelni, sőt csak megtekinteni is.nnStand by – ban meg kell nyomni a CH+ és MENU gombokat egyszerre. majd itt a PASSWORD – re lépve OK és megmutatja a jelszót.nnKilépni ebből a menüből a Live Signalra lépve, vagy áramtalanítással lehet.nn.EBBEN A MENÜBEN MINDENKI CSAK SAJÁT FELELŐSSÉGÉRE LÉPJEN BE!!!nn

nnA 1160-nal CH+ es Menu gombokal igen be lepik a meninebe azt tudom,de a 3169-nel nem lepik be.MEg lehet hogy nem nyol nyomtam,majd kovetkezokor meg probalom meg 1xer. Koszi a valaszt.

klaczko
    Felhasználó

Próbáld meg bekapcsolt állapotban a CH- és Menu gombokkal is.

Lory86
    Felhasználó

Nos meg probaltam minden formaban de csak anyit ir hogy:nnDiagnostic – V.6.70 fent egy kek hatterben.nnEs irja a belterei tipusat az az HSS-3169NA meg a soft versio es a jelenlegi jelszintet/minoseget.nnAz utolso meg oldas csak azz lesz hogy ki cserelem a Digit mert maskep nem lesz ahogy meg tudjam a PASSWORD-ot :(nnui;Azer koszi a valaszokat.

Grrr
    Felhasználó

Sziasztok.nnPár hete eltünt az axn a listámból, most utánakerestem és megtaláltam hogy lehet visszatenni. Elkezdtem a leírás szerint csinálni, de már az elején elakadtam a telepítés jelszavánál. Alapértelmezettként 0000 lenne a leírás szerint, de ezt nem fogadja el. A beltéri Hyundai hss3169na.nnValakinek valami ötlet?nnüdv<br><br>[ A hozzászólás áthelyezve a(z) <i>Általános témák / Azonnali kérdések és válaszok</i> témából, 2012 január 29 vasárnap , 20:15:25 ]

15 bejegyzés megtekintése - 1-15 / 16

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

Ez a weboldal a böngészés tökéletesítése érdekében cookie-kat használ. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás