2018 augusztus 21.

Erős zúgás a tv-n HSS-7160NA beltérivel

Kezdőlap Fórumok DigiPortál Fórumok Beltéri egységek, vevőkészülékek Erős zúgás a tv-n HSS-7160NA beltérivel

Ennek a témakörnek tartalma 4 hozzászólás, 2 résztvevő. Utolsó frissítés:  vaszil vasziljevics 9 éve, 5 hónapja telt el.

5 bejegyzés megtekintése - 1-5 / 5
  • Szerző
    Bejegyzés

lukacslev
    Felhasználó

hss 7160na belterrel mukodik a digi tv nalam es van egy ojan baj hogy a tv n csak egy scart csatlakozas van es nagyon zug a tv es eleg idegesito. volt kabel csere is de nem oldodott meg a problema. Ha valaki meg talalkozott ilyen problemaval es sikerult megoldani kerem segitsen.

vaszil vasziljevics

nnhss 7160na belterrel mukodik a digi tv nalam es van egy ojan baj hogy a tv n csak egy scart csatlakozas van es nagyon zug a tv es eleg idegesito. volt kabel csere is de nem oldodott meg a problema. Ha valaki meg talalkozott ilyen problemaval es sikerult megoldani kerem segitsen.nn

nnAttól,hogy egy scart van nem kellene zugni…nnJó lenne ha leírnád,hogy hogyan van csatlakoztatva a és a digin kivűl van e még más is…

klaczko
    Felhasználó

Nem, lehet az, hogy a tv – n nagyon nagy hangerő van kiválasztva, mig a beltérin pedig kicsi?

lukacslev
    Felhasználó

akar hogy allitom csak zug es csak zug. mar azt is kiprobaltam. Tv n kicsi hangero a digin nagy forditva stb.Scartot szedszedtem ujbol raktam> mindent ami csak lehetseges most pedig ugy oldottam meg hogy a tvbe scarton megy a jel a hangero zero es rca n keresztul megy a dvdbe a hang (na ugy aztan tisztan es szepen szol). Csak az a baj hogy mikor mit akarok nezni huzogatom es dugdosom ki be hol a dvd-t hol a digi-t

vaszil vasziljevics

nnakar hogy allitom csak zug es csak zug. mar azt is kiprobaltam. Tv n kicsi hangero a digin nagy forditva stb.Scartot szedszedtem ujbol raktam> mindent ami csak lehetseges most pedig ugy oldottam meg hogy a tvbe scarton megy a jel a hangero zero es rca n keresztul megy a dvdbe a hang (na ugy aztan tisztan es szepen szol). Csak az a baj hogy mikor mit akarok nezni huzogatom es dugdosom ki be hol a dvd-t hol a digi-t

nnEzek szerint valami kábelhiba van.Irtam a Pü-ben,hogy mit próbálj.Valószinü,hogy a scart osztó kavar be.nnA kézi kapcsolásu osztóknál ez nem jön elő

5 bejegyzés megtekintése - 1-5 / 5

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

Ez a weboldal a böngészés tökéletesítése érdekében cookie-kat használ. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás