2020 május 29.

DUAL (HYUNDAI HSS-7160NA)

15 bejegyzés megtekintése - 16-30 / 692
  • Szerző
    Bejegyzés
    apa
    Felhasználó

ez igaz hogy mindig a fejétöl büdösödik a hal

apa
    Felhasználó

jaj bocsi 2x ment el jó neki na mindegy jó éjt

klaczko
    Felhasználó

Múltkor 10ből 6 volt rossz.Mivolt a baja?Zárlatos távirányító.Még jó,hogy volt rossz Dual és így tudtunk távirányítót cserélni.Különben a felét nem tudtuk volna felszerelni.

apa
    Felhasználó

klaczko te szerelő vagy? Ha igen akkor te jobban átlátod az egészet én csak mindig a saját tapasztalatomat tudom megosztani

klaczko
    Felhasználó

Igen,az vagyok.Lassan már 12 éve.Van egy kis jártasságom az antennaszerelésben és egyéb gyengeáramú dolgokban,amelyek megfordulnak egy lakásban és a szórakozást,biztonságot szolgálják.De a tudás az sohasem teljes,mindig lehet tanulni!!!

hometown
    Felhasználó

Üdv mindenkineknnÉn most köttettem be, de azt elfelejtettem a szerelőtől megkérdezni, hogy hogyan lehet felvenni műsort úgy, hogy miközben veszek fel egy csatornát nézhessek egy másikat. A másik tv-n persze lehet, de mivel évek óta van dvd felvevőm ezért szomorú lennék, ha nem lehetne ezt megoldani. Mindenkinek köszönöm a válaszokat előre is.nnaz oldal szerintem nagyon jónnüdv, hometown

viniki
    Felhasználó

Sziasztok érdekelne tulajdon kép mivel lesz másabb az új kártya,azon kívül,hogy nehezebben lehet majd illegálisan nézni?Kösziüdv

klaczko
    Felhasználó

hometown:nnCsak azt tudod fölvenni,amit nézel.Vagy,egyiket nézed a másikat pedig felveszed.

klaczko
    Felhasználó

nnSziasztok érdekelne tulajdon kép mivel lesz másabb az új kártya,azon kívül,hogy nehezebben lehet majd illegálisan nézni?Kösziüdvnn

nnPontosan ennyiben lesz másabb.

feme
    Felhasználó

nn

nnSziasztok érdekelne tulajdon kép mivel lesz másabb az új kártya,azon kívül,hogy nehezebben lehet majd illegálisan nézni?Kösziüdvnn

nnPontosan ennyiben lesz másabb.nn

nnSok embernek lesz elvonási tünete… 😀

maresz
    Felhasználó

Szio!!nnNekem is ezzel a felvevéssel lene egy kérdésem!2napja kötöttük be a digitv-t 2 tévére!Tényleg nem lehet sehogy sem megoldani hogy az én szobámban felveszek a tv-men egy adást de aközbe tudjam is kapcsolgatni és mást nézni de ő azt vegye fel amin én elindítottam??A másik kérdésem az lenne hogy a menü-ben láttam olyat hogy időzítés!!Az is ilyen felvevősdi??Hogy működik??nnKöszi kaloz86

klaczko
    Felhasználó

Szia!nnAdott beltérin csak adott műsort lehet fölvenni és nézni egyszerre.Mivel a beltéri csak is egy helyen ad ki jelet magából és azon az egy helyen jön az összes csati.Ez nem olyan,mint a földi antenna vagy a kábel tv,hogy a különböző frekiken sugárzott programokat el lehet tárolni a video vagy dvr memoriájában.nnAz időzítés azt jelenti,hogy kijelölsz egy vagy több csatornát és azokhoz egy időpontot.Így nem tudod elfelejteni a kedvenc műsorod kezdését,mert a megjelölt időpontban a beltéri átkapcsol a nézni kívánt (kijelölt) csatornára.

klaczko
    Felhasználó

Azt vettem észre,hogy az új Dualoknál már alapból ki van kapcsolva a DiseqC.De azt elfelejtettem megnézni,hogy az új sw van-e rajtuk.De valószínű,mert eddig nem volt.

feme
    Felhasználó

Lenne egy kérdésem, hogy lehetne megoldani telefonkábel nélkül a távirányító jelét továbbítani??nnEgy olyan szobába kellene a elvinni ahova nehéz megoldani a kábel behúzását.nnMegoldások érdekelnének.nnköszi

klaczko
    Felhasználó

Több megoldás is van.nnLehet 1 kábelen a 2-t:nn1.10 eres riasztó vezeték (4 az infra,6 a kép+hang)nn2. 1 koaxon rácsatolt jelátvivővel.nnKábel nélkül jelátlövővel.De ennél számít a táv.,a ház betonozottsága.

15 bejegyzés megtekintése - 16-30 / 692
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.