2018 szeptember 20.

conax plus 6650 digi belteri kapcsolatteremtes a pc-vel

Kezdőlap Fórumok DigiPortál Fórumok Beltéri egységek, vevőkészülékek conax plus 6650 digi belteri kapcsolatteremtes a pc-vel

Ennek a témakörnek tartalma 6 hozzászólás, 3 résztvevő. Utolsó frissítés:  frepan 6 éve, 8 hónapja telt el.

7 bejegyzés megtekintése - 1-7 / 7
  • Szerző
    Bejegyzés

frepan
    Felhasználó

sziasztok! segitseget kerek conax plus 6650-es belteri problemamhoz.ez egy usa gyartmany de-böl valo uj.a programjahoz szeretnek hozzaferni ezert egy usb-vel probalkoztam,majd a szerial standard csatlakozoval,de eggyiknelsem ereztek egymast.azt tudtam hogy az usb-em toppon van de a standard szerialban nemvoltam biztos ezert utananeztem a bios-ban es a meghajtoknal is. az is rendbenvan.kerem azok segitseget akik tudnak ebben a temaban segiteni.elöre is köszönöm frepan.

klaczko
    Felhasználó

Itt van a gyártó oldala, találsz leírást is róla: http://digiquestelectronics.com/digital-satellite-receivers/

frepan
    Felhasználó

köszönöm a tippet .a gyartonak irtam is ,hogy küldje el a legujabb frisitest,de ne abs dokumentben.mert akitöl szarmazik a belteri,ö mar küldött eggyet a keresemre,de abs-ben es ezt semmikep nemtudom kinyitni.a berlini conaxsupportnak is irtam ök meg nemvalaszoltak.

Ozsváth Lajos
    Adminisztrátor

Az ABS-t pendrive-al sem tudod frissíteni a menüből?

frepan
    Felhasználó

hello lala!nnen levettem usb-sticks-re,de tudniszeretnem atartalmat mert ismerek egy esetet amikor valaki vakon bizva,kicsinalta a belteriet.nnde mint fentebb irtam az igazi poblema akopcsolatteremtes,a pc es a beteri között nem akar müködni.üdvözlettel frepan.

klaczko
    Felhasználó

Mit olvasnál ki a tartalmából?nnsokan nyírták már ki a beltériket.nnMentsd le a mostani szoftver és utána told fel a másikat.nnSok mindent lehet találni a neten, csak keresni kell!nnFeltöltő program híjján ne is várj kapcsolatot a pc-vel.nnEzért van az USB nem kell feltöltőt keresned.-

frepan
    Felhasználó

hat igen ez ugyvan mint irtad .pendrivel a p-levettem majd a frisset ra,szerencsem volt illeszkedett minden gonosz nelkül.ha fisitest ker a gepem en mindent megnezetek a nortonnal a gonoszok vegett.megegy poblemam van,a belteri miertnem akar beszelgetni a pc-vel sem usb kabellel sem standardszeriel portal.nnelözöleg volt egy homecast.s8000-civr 160 gbites belterim,annak pc-en keresztül bentjartam a satelit kezelö pogramjaban es speci softverrel hozzafertema dekodolokhoz 4 evet birta.üdvözlettel.!

7 bejegyzés megtekintése - 1-7 / 7

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

Ez a weboldal a böngészés tökéletesítése érdekében cookie-kat használ. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás