2018 szeptember 20.

Columbia HD 2500 digitális földfelszíni box vezérlő szoftvere

Kezdőlap Fórumok DigiPortál Fórumok Beltéri egységek, vevőkészülékek Columbia HD 2500 digitális földfelszíni box vezérlő szoftvere

Ennek a témakörnek tartalma 9 hozzászólás, 6 résztvevő. Utolsó frissítés:  rohamkocka 4 éve, 11 hónapja telt el.

10 bejegyzés megtekintése - 1-10 / 10
  • Szerző
    Bejegyzés

samu3778
    Felhasználó

Érdeklődöm, hogy valaki tesztelte-e már ezt a szofter-t, melyet 2010 november 06 szombat – 12:45:38-l adtak ki? Mert néhány napja vettem a Mindig TV vételére alkalmas COLUMBI T-HD 2500 CX-s beltérit, és nem működik rajta az időzített felvétel funkció. És arra gondoltam, hogy egy szoftver frissítés talán megoldaná a problémát, viszont tönkre se szeretném vele tenni a boxomat.nnSzóval, ha tudna valaki segíteni, azt megköszönném!nnLetöltés helye: https://www.digiportal.hu/download.php?view.53

efi99
    Felhasználó

Üdv. Sajna nem tudok segíteni, viszont én is ezzel a beltérivel szemezgetek.Meg tudnál valamit nézni nekem? Több helyen úgy hirdetik, hogy ez UHF-modulátoros, vagyis a kiválasztott csatornát analógban – a SCART mellett – a LOOP IN kimenetre is kiteszi, ami megjeleníthető egy sima koax bementes TV-n is (belőve a mgfelelő UHF csatornát). Ezt meg tudnád erősíteni?

Black

nnÜdv. Sajna nem tudok segíteni, viszont én is ezzel a beltérivel szemezgetek.Meg tudnál valamit nézni nekem? Több helyen úgy hirdetik, hogy ez UHF-modulátoros, vagyis a kiválasztott csatornát analógban – a SCART mellett – a LOOP IN kimenetre is kiteszi, ami megjeleníthető egy sima koax bementes TV-n is (belőve a mgfelelő UHF csatornát). Ezt meg tudnád erősíteni?nn

nnNincs a készüléknek UHF- modulátora.nnCsak is SCART kimenet.

efi99
    Felhasználó

nn

nnÜdv. Sajna nem tudok segíteni, viszont én is ezzel a beltérivel szemezgetek.Meg tudnál valamit nézni nekem? Több helyen úgy hirdetik, hogy ez UHF-modulátoros, vagyis a kiválasztott csatornát analógban – a SCART mellett – a LOOP IN kimenetre is kiteszi, ami megjeleníthető egy sima koax bementes TV-n is (belőve a mgfelelő UHF csatornát). Ezt meg tudnád erősíteni?nn

nnNincs a készüléknek UHF- modulátora.nnCsak is SCART kimenet.nn

nnÉs mi a helyzet azzal, hogy így hirdetik? (Nem neve nincs boltok). A Kezelésijében pedig ez szerepel a hibaelhárításnál:nn”Nincs kép – a készülék RF kábellal van csatlakoztatva a TV-hez – Hangolja be a megfelelő UHF-csatornát!”nnA bolt weblapján pedig szó szerint ezt írják:nn”A vett csatornát, menüből kiválasztott UHF csatornára helyezi ki (mint a műholdvevőkben). Így a régi SCART nélküli TV készülékekhez is használhatóvá válik, vagy jól megfelel olyan helyeken, ahol a már meglévő UHF csatornák mellé kell a vet csatornát feltenni (pl. Kábel TV).”

Black

nn

nn

nnNincs a készüléknek UHF- modulátora.nnCsak is SCART kimenet.nn

nnÉs mi a helyzet azzal, hogy így hirdetik? (Nem neve nincs boltok). A Kezelésijében pedig ez szerepel a hibaelhárításnál:nn”Nincs kép – a készülék RF kábellal van csatlakoztatva a TV-hez – Hangolja be a megfelelő UHF-csatornát!”nnA bolt weblapján pedig szó szerint ezt írják:nn”A vett csatornát, menüből kiválasztott UHF csatornára helyezi ki (mint a műholdvevőkben). Így a régi SCART nélküli TV készülékekhez is használhatóvá válik, vagy jól megfelel olyan helyeken, ahol a már meglévő UHF csatornák mellé kell a vet csatornát feltenni (pl. Kábel TV).”nn

nnUtána néztem az interneten magam is.nn2-fajta típus van forgalomban.nnColumbia HD-2500 CX Plus Használati szerint van UHF modulátor. Újab készülék.nnColumbia HD-2500 CX PVR Használati szerint nincs UHF modulátor ez a Típus megegyező az Alcor-Wayteq-DPS készülékkel.nnA két Típus eltér egymástól más menü rendszer más Távirányitó a Használati szerint.

Csákány Alexander
    Felhasználó

Csak a Columbia HD-2500 CX Plus nak van UHF modulátora !!!!!!

nagrakiller
    Felhasználó

ez jo kis box….nekem van 1 ilyen eladó…karácsonyra kaptam anyóséktól…de nem használom,van egy alcor2800hd-m is, no meg conax modulom van, a tv meg lejátsza a médiafájlokat…ki kéri a columbiát? hasznos dolog ez a modulátor cucc…nnha valakit érdekel,dobjatok rám 1 mélt ide: akibor000@gmail.com

Dzsino3
    Felhasználó

Sziasztok, volna egy olyan gondom, hogy Columbia 2500 CX plussz os Mindig tv vevő beltérim meghalt. Tudja -e valaki, honna lehetne softot leszedni, hozzá, illetve rádobni RS232 nincs rajta, csak USB port. Én már letöltöttem eggyet azóta, innen.: http://www.betacom.hu/mindig-tv-vevo.htmlnnde sajnos nem jött össze, softot letöltöttem, kicsomagoltam pen drive gyökér könyvtárába felraktam, de sajna beltéri nem jut el odáig, hogy akár a menübe is be tudjak lépni, előtte még újrabútol, ismét sajnos, autómatikusan. Szerintetek, javíthatatalan? Vagy be lehet kötni, pl RS232 töt házilag rá, és úgy feltolni a softot, panelon van be nem forrsztott több lábú cstinak hely 2 helyen is.nnElőre is köszönöm véleményeteket, és segítségeteket.nnTörténet röviden elejétől.: Ezidáig mindig ment, vitt meindent, AVI-t néztem vele utoljára, tegnap, nem softvereztem soha, és este és 220 as, be táp, megszakításásval lett TV- és egyéb erősítő stb, cuccommal együtt hirtelen kikapcsolova, mint ahogyan mindíg. Ma reggel bekapcsoltam, először bebútolt, és nincs jel, felirat, no erre én ujraindít, nagy reszettel. Erre a készülék, bebútol, újra, és még mielőtt teljesen felálna a rendszer, autómatikusan Újrabútol, és Újrabútol, és Újrabútol. Egyszóval megkattant, eddigi Echosmart 790 es tapasztalataim, alapján, arra gondolok talán softver frissítéssel meg tudnám oldani valahogyan. De ez sajna mint ahogyan leírtam, sajna eddíg nem jött össze. Hogyan tudnám rátolni ha USB, nem megy mivel nem jut el a menüig? ??nnElőre is köszönöm segítségeteket, és további szép napot mindenkinek.nnÜdv.: Dzsino3

Csákány Alexander
    Felhasználó

Szia

Hivd fel a Betecom -ot ök tudnak segiteni ebbe mivel ez Betacom gyártja ezeket a készülékeket !

rohamkocka
    Felhasználó

Kíváncsiságból keresek mindenhol újabb fw-t hozzá, a verziószámáról ennyi infó van:nnBootloader 6.0 2011-04-14nnHDCPKey Encrypted 2004-12-16nnmaincode P100B006 2011-11-24nnOTA OUI 001A9AnnHW model 0EDEnnHW version 0100nnSW model 0100nnSW version 0004nnVan bármi frissebb?

10 bejegyzés megtekintése - 1-10 / 10

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

Ez a weboldal a böngészés tökéletesítése érdekében cookie-kat használ. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás