2018 szeptember 20.

Columbia 2500 Plus

Ennek a témakörnek tartalma 4 hozzászólás, 3 résztvevő. Utolsó frissítés:  macmaster 4 éve, 2 hónapja telt el.

5 bejegyzés megtekintése - 1-5 / 5
  • Szerző
    Bejegyzés

Csákány Alexander
    Felhasználó

Sziasztok

Lehet csináltam egy nagy marhaságot , Columbiára feltettem ALCOR HD-2800 .szoftcerét fel is engedte de viszont BOOT-nál megakadt és hát a hátlapon lekapcsoltam a főkapcsolot mert megakadt most nem jelenik meg semmi sem a kijelzön nem , reagál , Egyébként garis !

Van ezen RS 232 a szivébében hogy néz ki itthonról fel lehet rá rakni egy columbiás szoftvert .

stribacka
    Felhasználó

VAN EGY COLUMBIA 2500CX PLUS KÉSZÜLÉKEM SZERETNÉM RÁTENI A WATEQ 95CX V8 SZOFTVERÉT /LEHETSÉGES/

Csákány Alexander
    Felhasználó

SziannA mindigtv honlapján fenn van , én onnét töltöttem lennVevőeszközök ( várj mig az oldal betöltése megáll ) > Matricarendszer > alább Szoftverfrissitések > HD 95 CX V.7 -et töltsd fel elösször majd a V.8 -at .nnV.7 http://mindigtv.hu/files/tiny_mce/Szoftver_frissitesek/WayteQ/wayteq_hd95cx_V7.zipnnErröl a linkröl közvetlenül a V.7 et fogod letölteni .nnA Frissitésről annyit csak hogynnMenünnFrissités USB-NnnDump > Start Ezzel lemásolod a jelenlegi Columbia Szoftveredet , hátha szükség lessz még Rá !nnPendriven > Dump.abs fájlként van azt mentsd el !!nnAmit innét le töltessz V.7-et tömöritett zip.ben annaf az abs.-fájlát másold be a pendrive gyökér mappájába , de ne csinálj neki mappát csak huzd rá .nnAjánlatos a pendrivet elötte le formázni Fat 32-vel , lassü modban , nem gyorsformázással.nnÉs All Code és alább lessz a Wayteq fájl .> Start > Biztosan beleégeti a flashmemoriába > Igen > Elkezdi menteni majd üjból betölt !nnHa netántán kellene a Columbiás fájl akkor szolj ha nem sikerült vagy elfelejtetted !nnCsomagolja ki a letöltött fájlt, majd a tartalmát (WayteQ_HD-90CX_XXXX.XXXX.abs) másolja a pendrive-ra, a gyökérkönyvtárba.nnKapcsolja be a készüléket és csatlakoztassa a pendrive-ot a készülék elején (egyes sorozatok esetén a hátlapján) található USB csatlakozóhoz.nnNyomja meg a MENU gombot a távszabályzón a főmenü megnyitásához.nnVálassza ki a “Tools / Eszközök” almenüt.nnVálassza ki az “SW Upgrade by USB / SW frissítés USB-n” almenüt. (A menüpont csak csatlakoztatott pendrive esetén aktív.)nnVálassza ki megfelelő az “Upgrade mode / Frissítés mód” beállítást:nn- AllCode: a teljes software frissítése (ajánlott)nn- Dump: biztonsági mentés készítése az aktuálisan használt software-rőlnnA pendrive-on elérhető *.abs fáljokat böngészve válassza ki a korábban felmásolt fájlt (WayteQ_HD-90CX_XXXX.XXXX.abs).nnA frissítés elindításához válassza ki a Start menüpontot.nnA frissítés alatt ne áramtalanítsa a készüléket!nnA frissítés sikeres befejezése után a készülék automatikusan újraindul.nnA pendrive-ot az eszköz újraindulása után távolítsa el.

stribacka
    Felhasználó

columbia thd-2500 cx plusra probálta felrakni a synaps 2880 cx szoftverjét/a menü teljesen megegyezik/

macmaster
    Felhasználó

Sziasztok!nnVettem egy frissítés során kómába esett Columbia 2500 Plus beltérit. Soros port kivezetése nincs, ezért keresek olyan fórumtársakat, akiknek van tapasztalatuk eme csodával kapcsolatban. Táp megvan, az alaplapon van két tüske a memória (S25FL032PIF) mellett (RM48), egy négyes tüskesor (JM1), és hat forrszem (JM2) a lap szélén.Az lenne a kérdésem hogyan lehet frissíteni, és milyen progi kell hozzá. Előre is köszönöm az érdemleges válaszokat!

5 bejegyzés megtekintése - 1-5 / 5

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

Ez a weboldal a böngészés tökéletesítése érdekében cookie-kat használ. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás