2020 március 28.

AMOS Műholdak ( Ny 4°)

15 bejegyzés megtekintése - 91-105 / 117
  • Szerző
    Bejegyzés
    rehalala
    Felhasználó

miert van az hogy csak valami arab programok jonnek be???

vaszil vasziljevics

nnmiert van az hogy csak valami arab programok jonnek be???nn

nnAzért mert valamelyik más müholdon keresgélsz ami lehet a Nilesat a nyugat 7 fokon: http://www.lyngsat.com/nile101.html

klaczko
    Felhasználó

rehalala:nnSikerült már valamit elérni az Amossal kapcsolatban?

rehalala
    Felhasználó

sajnos nem mert a hazilag keszitett lnb tartoval nem tudom olyan pontosan rogziteni egeszen a masik lnb melle de nem adom fel es mikor lessz idom meg probalkozok

klaczko
    Felhasználó

Nekem bolti fejtartó van megcsinálva. Kb.: 200 Ft – ba kerül és hamar meg lehet csinálni vele. a hosszú lapos vasat ki kell belőle venni és csak a fejtartó részét kell felrakni.

rehalala
    Felhasználó

klaczko:nnegy szembol nezo kepet nem tudsz kuldeni arrol a ket lnb antenarol?

rehalala
    Felhasználó

Űdv mindenkineknnMa sikerűlt beállitanom a második lnb az Amos műholdra de hamar elment a kedvem mivel,hogy két beltérit hasznalunk külön külön szobában és ha a fö beltérin elváltok valamelyik Amosos csatira a másik beltérin nem müködnek az Intelsatos csatornák.nnMi tévö legyek e gondal kapcsolatban 🙁 :o( 🙁

Jáccint
    Felhasználó

Twin-fej az Intelsatra, és mégegy kábel a másik beltérihez. Más megoldást nem tudok.

vaszil vasziljevics

nnŰdv mindenkineknnMa sikerűlt beállitanom a második lnb az Amos műholdra de hamar elment a kedvem mivel,hogy két beltérit hasznalunk külön külön szobában és ha a fö beltérin elváltok valamelyik Amosos csatira a másik beltérin nem müködnek az Intelsatos csatornák.nnMi tévö legyek e gondal kapcsolatban 🙁 :o( :-(nn

Ha két LNB van és két beltéri akkor nem értem,hogyan van?nnAmos=főbeltéri?nnIntelsat=társbeltéri?nnVagy:nnAz Amos és az Intelsat egy DiSEqC relé által van csatlakoztatva a főbeltéribe és onnan fel van füzve a társ?

rehalala
    Felhasználó

Az Amos és az Intelsat egy DiSEqC relé által van csatlakoztatva a főbeltéribe és onnan fel van füzve a társnnez a verzio

vaszil vasziljevics

nnAz Amos és az Intelsat egy DiSEqC relé által van csatlakoztatva a főbeltéribe és onnan fel van füzve a társnnez a verzionn

nnAkkor itt a bibinnHa nem képezi titok tárgyát:Az Amoson mit nézel?nn8

rehalala
    Felhasználó

Halozat , MTV Adria …

vaszil vasziljevics

nnHalozat , MTV Adria …nn

nnUgy tudom,hogy a Hálózatot hamarosan kódolják.

kowi000000
    Felhasználó

én úgy tudtam hogy már le is van de ezek szerint,,,,

Jáccint
    Felhasználó

Rehalala!nSzerintem így működne:

15 bejegyzés megtekintése - 91-105 / 117
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.