2019 október 17.

AMOS Műholdak ( Ny 4°)

Kezdőlap Fórumok DigiPortál Fórumok Műholdak vétele AMOS Műholdak ( Ny 4°)

Ennek a témakörnek tartalma 116 hozzászólás, 14 résztvevő. Utolsó frissítés:  klaczko 4 éve, 7 hónapja telt el.

15 bejegyzés megtekintése - 76-90 / 117
  • Szerző
    Bejegyzés

vaszil vasziljevics

Leirnád,hogy milyen a cucc? Forgatós,vagy több fej vagy több tányér…?

kowi000000
    Felhasználó

beltéri: hyundai hss 1165 NAnnantenna: a régi nagy lavor, 2 fejes nem forgatós.nnkelet 13,hotbird) kelet 19,2 (astra) nézz a 2 fej.nnA fejeket az analog vevő használta.nnA duna2 nem jön a digis beltérin. 3333msps miatt nem tom mi van.nnAz astrára nem tudom beállitani a beltérit. pedig tuti jó az a kelet 19,2 mert használtam a dsfet rajta.

klaczko
    Felhasználó

A többi mellett az Autonómia is jön. Az msps – t így próbáld beírni: 03333.nnA régi 2 fejes rendszerek még nem astra – hotbird párosítással éltek, hanem astra – 16° kelet. Ez is lehet a probléma forrása, mivel így nagyon közel vannak a fejek egymáshoz. Feltéve, hogy a fejek szélessávúak.

vaszil vasziljevics

nnbeltéri: hyundai hss 1165 NAnnantenna: a régi nagy lavor, 2 fejes nem forgatós.nnkelet 13,hotbird) kelet 19,2 (astra) nézz a 2 fej.nnA fejeket az analog vevő használta.nnA duna2 nem jön a digis beltérin. 3333msps miatt nem tom mi van.nnAz astrára nem tudom beállitani a beltérit. pedig tuti jó az a kelet 19,2 mert használtam a dsfet rajta.nn

nnHa annak idején a fej azért lett lecserélve mert a Duna Tv-t akartátok abban az esetben a fej szélessávu.nnHa van némi merszed,felcserélheted az LNB-t és akkor kiderülhet mi a bibi…

kowi000000
    Felhasználó

Köszi! Vasziljevics!:) Igy müködik… A Fejet lehet kicserélem majd. Akkor csak rálehet erőszakolni az astrára. De igy utólag nem lett kicserélve valószinűleg az a baj( nem szélessávú).

vaszil vasziljevics

nnKöszi! Vasziljevics!:) Igy müködik… A Fejet lehet kicserélem majd. Akkor csak rálehet erőszakolni az astrára. De igy utólag nem lett kicserélve valószinűleg az a baj( nem szélessávú).nn

nnEzek szerint a fej nem szélessávu.Ma már igen alacsony zajszintü fejeket igen alacsony árért lehet kapni.

rehalala
    Felhasználó

Sziasztoknnazt szeretnem kerdezni hogy Digis antenammal amelyik az intelsatra van beallitva egy ujj lnb-vel tudom e fogni az Amost es pontosan hogy kel elhelyezni az ujj lnb? a belterin be kel valamit allitni?nnelore is koszonom a segitseget

vaszil vasziljevics

nnSziasztoknnazt szeretnem kerdezni hogy Digis antenammal amelyik az intelsatra van beallitva egy ujj lnb-vel tudom e fogni az Amost es pontosan hogy kel elhelyezni az ujj lnb? a belterin be kel valamit allitni?nnelore is koszonom a segitsegetnn

Hogy akarod?nnCsak az Amost akarod,vagy az Amost is.Ha két fejet akarsz akkor a másikat-ebben az esetben közvetlen a digis fej mellé kell rakni.Ha szemben állsz az antennával az uj LNB-t a meglévőtől jobbra kell tenni.Az Amos 3 fokkal nyugatabbra van az Intelsat holdtól és nygyobb a térereje.nnA menüben hozzá kell adni a müholdat a listához és egy olyan Tp-t kell megadni amely biztosan müködik aztán keresés…

rehalala
    Felhasználó

koszi holnap megprobalom 😉 ;o) 😉

vaszil vasziljevics

nnkoszi holnap megprobalom 😉 ;o) ;-)nn

nnHa gond van,irj…

Jáccint
    Felhasználó

A DiSeq-kapcsolóról ne feletkezz meg! Elvégre valahogy rá kell akasztani azt az LNB-t is a beltérire.

klaczko
    Felhasználó

Itt egy kis segítség: https://www.digiportal.hu/plugins/coppermine_menu/displayimage.php?album=2&pos=31nnEz az enyém.Bár 2db Alps fejjel könnyebben megoldható.Nem szabad elfelejteni a 2 fej közötti magasságot. Az Amost magasabbra kell tenni.

rehalala
    Felhasználó

S.O.SnnSikerult be allitsam a masik LNB az Amosra szint 80 minoseg 65nncsak azt nem tudom hogy kel beallitani a DISEQETnnnekem egy 4/1 disqem van ezzel meglehet oldani mert most leszedtem a kabelt az intelsat lnb-rol es ugy megy

Lala
    Adminisztrátor

DiseqC 1-es-re dugd be az intelsat kábelt, 2-es porta az Amos-t, a kimenetet meg a beltéri felé. Milyen beltérid van?

rehalala
    Felhasználó

HYUNDAI HSS 1160-NA

15 bejegyzés megtekintése - 76-90 / 117

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

Ez a weboldal a böngészés tökéletesítése érdekében cookie-kat használ. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás