2020 augusztus 13.

AMOS Műholdak ( Ny 4°)

15 bejegyzés megtekintése - 31-45 / 117
  • Szerző
    Bejegyzés
    tampedli
    Felhasználó

Hali!nnBeírtam a1260-s TP-t és Jöttek a csatik,de nem tudtam behozni a hálózatot sem sem az 5-s csatit a Hundayal!Miért nem?Azt hiszem majd a Humaxal kiprolizo!Azon auto matice lehozza a csatikat!Azt majd onnét ki írom a frekiket!Különben,hogy írjam be az 5-s csati frekijét ha a szim sebességet nem fogadja el?

tampedli
    Felhasználó

Klcko:Egyébként a 4-jegyü szim sebességet azt, hogy írom be a Hundayba?

klaczko
    Felhasználó

Ezt a 1260-as tp.-t honnan szedted?nnA 4 jegyűt úgy írod ,hogy egyszerűen 0-val kezded.

tampedli
    Felhasználó

Bocs 11260!Különben a magyarok közül ennél a TP-nél csak a zenét tudtam nézni!A többit nem!

klaczko
    Felhasználó

Akkor itt nézz széjjel:http://www.flysat.com/amos.php

tampedli
    Felhasználó

Hali!Szenvedtem egy kicsit tegnap is csak kevés volt az időm.Elég sok csatit lehoztam.Nagyon jó az a cím!Kalan doztam rajt egy kicsit!Ahogy elésztem kelet felé elégjól eltudom tolni a lavort!De majd átrakom a nagy tükröt máshová,hogy tudjam tologatni k-NY-i irányba!

klaczko
    Felhasználó

Látom kedvet kaptál a vadászathoz!

Treff48
    Felhasználó

Változások a frekiknél / 04.14-ei hír/ a következő műholdaknál: Intelsat 12 /45.0 K/nnAstra 2D /28,2 K/nn1H /19,2 K/nnHotbird 8 /13,0 K/nnEurobird 9 /9,0 K/nnSirius 4 /4,8 K/nnAtlantic Bird 4/ Nielsat 101/102nn/7,0 NY/nnA részletek a mediavox.hu lapon megtalálhatók.nnA vadászathoz sok sikert akit érdekel.

Lala
    Adminisztrátor

Találtam egy FIX gyári, minőségi megoldást a DIGI-s Intelsat és az AMOS holdak vételére. Nem kell otthon barkácsolni, igaz ez többe kerül és egy kis szakértelem is kell a felszereléshez.nnA tükör egy TRIAX TDS-78nnnnKell hozzá egy kettős fejtartó, de abból is a 3°-os változat:nnnnA tükör körülbelül 8 000-Ft-ba kerül, a fejtartó kb. 2 000-FtnnEzen kívül egy 2-es DiseqC kapcsoló is kell hozzá, amit 1000-Ft körüli áron már belehet szerezni, meg persze, mégegy fej az AMOS holdra (single, vagy twin, igény szerint)nnEz a szett így pont jó a digi-re és az Amos-ra is.nnHa nagyon nagy lenne az érdeklődés a szettre, tudok segíteni a beszerzésben, de akkor legalább 20-30db-ot kell rendelni. Természetesen így olcsóbb is.

Viktor
    Felhasználó

lenne egy olyan kérdésem, hogy ha feleteszem a 120-as mellé a digi lavort a digi fejet és rákötöm egy beltérire ami nem digis hanem egy régebbi még a 120-as lavoehoz volt azzal ha beírom az adatokat és műszerrel beállítom be tudom fogni az AMOS-t?

tampedli
    Felhasználó

Igen!Szerintem ha digitális a belcsi akkor igen!Ha analóg akkor már nem bisztos ugyanis az AMOSON nincs analóg sugárzás!Ha jól tudom!

Viktor
    Felhasználó

igen ezen 2 analóg fej volt ,de 5-6 éve mikor ide bejött ide hozzánk a digitális sugárzás akkor azt mondták h jó a beltérink csak a fej nem jó, de mostmár gye itt a digi fej tehát elméletileg jónak kell lennie

klaczko
    Felhasználó

A fej is jó volt csak alapsávos,tehát nem használható csak analóg vevőkhöz.Olyanhoz,mint a tied is.Analóg csatornát nem fogsz találni az Amoson.Legfeljebb az Atl.Bird3-on (5°W) azt is Secamban.Az Astrán van még nagy kínálat analógból.Hotbird-ön pedig 4db van.

Lala
    Adminisztrátor

Szerintem ez analóg beltéri így ránézésre.

Viktor
    Felhasználó

hát kipróbáljuk aztán majd ,meglátjuk.

15 bejegyzés megtekintése - 31-45 / 117
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.