2018 szeptember 21.

AMOS Műholdak ( Ny 4°)

Kezdőlap Fórumok DigiPortál Fórumok Műholdak vétele AMOS Műholdak ( Ny 4°)

Ennek a témakörnek tartalma 116 hozzászólás, 14 résztvevő. Utolsó frissítés:  klaczko 3 éve, 7 hónapja telt el.

15 bejegyzés megtekintése - 1-15 / 117
  • Szerző
    Bejegyzés

klaczko
    Felhasználó
    A Digi TV műholdjához legközelebbi műhold vételi lehetőségei (akár Digi beltérivel is).

Ozsváth Lajos
    Adminisztrátor

Az Amos nyugat 4 fok-on van, sima digi szereléssel nem fog jönni. Kell hozzá feltenni mégegy fejet. A gyári fejtartók ráadásul nem jók hozzá, mert olyan közel vannak a műholdak, hogy nem fér el egymás mellett két normál fej. Házi fejtartóval megoldható.

klaczko
    Felhasználó

Én is így gondoltam.Van kifejezetten erre a célra megfelelő fej.nnAzért nyitottam,mert van itt pár magyar csati,amelyek esetleg érdekelhetnek valakit.

tampedli
    Felhasználó

Szegasztok!Engem érdekelne ez a dolo!Hogylehetne ezt +csinálni?Leírás+ raj,vagy illesmi.nnKöhike. 😀

klaczko
    Felhasználó

Másik fej,DiseqC relé,plusz fejtartó.De tudod a Humax nem szereti ezt a relézgetést.A Hyundai-al érdemes próbálkozni.

tampedli
    Felhasználó

Van egy elosztóm a padláson:1bemenet-2ki.ugyan ez fordítottba:2be-1ki.Mikor 1lavorom volt működött!Majd holnap után+írom a nevéta kütyünek!Sajna holnap16-zok a nő nap miatt!Na hal, Szombaton folytatjuk!Addig is +írhatnád mibe kerülne a fej tartó és milyet is kell vennem pontosan!+ a linket is fel tehetnétek,hogy miket is tudnánk nézni!Köhike.Jóccakát!

klaczko
    Felhasználó

Az egy fejjelelosztó,az nem jó.nnNekem,ha kell ilyen fejtartó,akkor szoktam venni nagy összegért (250Ft).De lehet házilag is barkácsolni.Mint DigiTV Portál írta kicsit necces,mert közel van a két hold egymáshoz (3°).nnJelenleg fta az 5-ös csatorna ami az AD szolgáltatásában érhető el tudtommal.A Hálózat TV,Music/AdultMax.A Telespazio Hungary csomagjában 1-2 csatorna teszt jelleggel.Utóbbinak a műsora,vagy az hogy melyik csatornát sugározza az változó.Rengeteg ukrán,szlovák,román stb. csati van rajta.

tampedli
    Felhasználó

Halihó!mégis itt vagyok!Akkor való színű,hogy veszek 1 TWIN fejet és a másik lavort rá állítom s majd úgy +próbálom össze hozni!De ahhoz rá is kell érnem ja+ persze fölös kavicsnak is kell lenni a befektetéshez!S majd akkor a Hundayt erőszakolom!Oszt majd ha kell segítség akkor majd zargatok valakit!Modjuk téged Klaczko kolléga! :p

klaczko
    Felhasználó

Tényleg neked 2 lavorod van.Már mondtam régen,hogy teszek fel egy másik fejet az Amosra,de eddig nem csináltam meg.De most már biztos,hogy holnap lesz a napja.

tampedli
    Felhasználó

Most nésztem a több antanna bekötéséről szóló fejezetet és ott láttam eszt a ketyerét: két antenna bemenet éa 1 ami a belcsibe vezet!Ez nem lenne jó +oldás?

klaczko
    Felhasználó

Az az.Ez a DiseqC relé.

tampedli
    Felhasználó

És mibe fog ez nekem kerülni?Kell e küszöböt rágnunk vagy sem? 😀

klaczko
    Felhasználó

Biztos lesz 1500Ft.Nem egy ökör ára.A twin a több.

tampedli
    Felhasználó

Köszike!

klaczko
    Felhasználó

Az 5-ös csatorna működik.Ja és a társai is.nnhttp://kepfeltoltes.hu/080308/500370751K_p000_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

15 bejegyzés megtekintése - 1-15 / 117

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

Ez a weboldal a böngészés tökéletesítése érdekében cookie-kat használ. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás