2019 október 17.

Amiko Alien és Alien 2

Ennek a témakörnek tartalma 1,691 hozzászólás, 151 résztvevő. Utolsó frissítés:  spartacoos 5 hónapja telt el.

15 bejegyzés megtekintése - 46-60 / 1,692
  • Szerző
    Bejegyzés

carbon
    Felhasználó

Amiko Alien SGH-8900-ba lehet HDD-t rakni?

Lala
    Adminisztrátor

nnAmiko Alien SGH-8900-ba lehet HDD-t rakni?nn

nnBele nem, kívülre USB-t lehet.

Lala
    Adminisztrátor

Fej
    Felhasználó

Üdv

Sparkot használok, és a felvételnél állandó gondjaim vannak, esetleg tudna nekem segíteni ebbe valaki? Előre is köszönöm.

kalimera
    Felhasználó

@FejnnMilyen gondjaid vannak a felvétellel? Alien vagy Alien 2? Az utóbbival soha nem volt probléma a felvétellel.nnHa nincs beállítva, akkor jelöld ki, hogy hová kerüljön a felvétel. Valamit csatlakoztatnod kell hozzá és erre mutasson a PVR könyvtár. Az állítgatásoknál esetleg a hálózati winchesteren maradt.nnJó minőségű (min. 10 Mbit/s) HD csatornát átlag Pendrive-ra nem lehet felvenni, de van benne egy teszt, ami egyértelműen megmutatja, hogy mire képes.nnA többit, akkor, ha részletezed a problémát.

Fej
    Felhasználó

Üdv!

A felvétellel igazából nincs gond,mert külső HDD re veszem fel, viszont a kiterjesztést .TS t semmivel nem tudom szerkeszteni. Videózással foglalkozom tehát tudom mi a TS file, de a készülék mintha rosszul készíteni el a FILEt. A profi vágó programjaim abszolult képtelenek felismerni és kezelni. Egyetlen gagyi programot találtam ami éppen, hogy felismeri. Azt olvastam, hogy a Spark a TS filet rosszul készíti el, ezért javasolt az enigma. Ezzel kapcsoltban valakinek valami tapasztalata? 🙁

Fej
    Felhasználó

Ja bocs alien 8900 shd

kalimera
    Felhasználó

@FejnnSpark-ot használok, a felvételeket szerkesztem számítógépen, direktben szinte soha nem nézek tévét. Nem hiszem, hogy a 8900 máshogy venne fel Spark alatt. Privát üzenetben leírom, hogy mit és hogyan használok.

Fej
    Felhasználó

Megköszönöm, mert lenne más kérdésem is. Kösz

Fej
    Felhasználó

Amiko egyes készülékem van. El tudná magyarázni valaki, hogy a 3g modem mit takar? Köszönöm

Lala
    Adminisztrátor

nAmiko egyes készülékem van. El tudná magyarázni valaki, hogy a 3g modem mit takar? Köszönömn

nnUSB-s mobilnetre alkalmas modem, benne SIM kártyával. Internet varázsol a készülékre, ha otthon nincs vezetékes.

Fej
    Felhasználó

Köszönöm. Azt hittem, hogy egy USB s wifi stickel a telefonom 3G jét tudom megosztani. Bár gondolom ez sem lehetetlen.

leskop
    Felhasználó

nnleskop milyen csatorna listát mit használsz upc,digi tv?nn

nnUPC-t használok, de most van egy nagyobb gondom, tegnap este óta nem jótsza le a youtube-os videókat az alien1. Másnak is van ilyen probléma?

csigu87
    Felhasználó

nekem se megy a youtube lehet az uj frissités miatt,jah és ha gondolod majd elküldhetem a sajat upc csatornalistam ikonokkal privátban megdumáljuk hogy hogyan köldjem el.

leskop
    Felhasználó

Írtam privát üzenetet.

15 bejegyzés megtekintése - 46-60 / 1,692

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

Ez a weboldal a böngészés tökéletesítése érdekében cookie-kat használ. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás