2019 szeptember 21.

Amiko Alien és Alien 2

Ennek a témakörnek tartalma 1,691 hozzászólás, 151 résztvevő. Utolsó frissítés:  spartacoos 4 hónapja, 1 hét telt el.

15 bejegyzés megtekintése - 31-45 / 1,692
  • Szerző
    Bejegyzés

zkingmax
    Felhasználó

Sziasztok!nnszeretnék megosztani egy saját készítésű Spark WallTV ikon csomagot Thor5/6 műholdra!nnnnA logókat ftp-n másold a készülékre, az alábbi mappába : /root/spark/AppUserDb/icon/nnha nem működne akkor próbáld ide másolni: /root/plugin/webtv/icon/nnFONTOS! másolás előtt minden már korábban telepített ikont törölj!!nnVisszajelzéseket, véleményeket várok:)nnCsomag letöltése: spark.thor5.6.tvwall.icon.set.by.zkingmax.zip

csigu87
    Felhasználó

szép kis kép gyüjtemény majd ráérös pillanatomban kiprobalom őket.:D

Black

Elérhető most mán újabb 251 darab Csatorna ikon.nLetöltési cím: https://www.digiportal.hu/download.php?view.122nn251 darab TV csatorna ikont tartalmaz név szerint nincs benne dupla ikon. Mindenki szabadon elkészítheti Spark editorral vagy más alkalmas szoftverrel a TV Wall ikonokat készülékére.nHa egy ikonból többre van szükség abból másolatokat kell készíteni különböző néven.nn nnnEgy két ikon a TV Wall képen eltér azt ne keresse senki. Az talán ha minden jól mén egy újabb módosított Spark Alien 2-es verzióban lesznek.

Black

TW Wall ikonok készítése és használata.nnSpak Editor 1.7 verzió letöltése cím: https://www.digiportal.hu/download.php?view.118nnLehet más programmal is de gyorsabb egy Total Commander szoftverrel készíteni a képek szerint.nCsatorna lista mentése pendrájvra.nnKép szerint. Menü – Rendszer – Frissítés – Database Transformer – Output és kész.nn1. Total Commanderel készítsünk elsöbb egy Spark Editor nevű üres mappát ide fogunk mindent be másolni.n2. Ezek után ide másoljuk be a Spark editort az üres mappába és a teljes ikon mappát. A kép szerint fog kinézni. Jobb oldali kép mutatja az ikonokat.n3. Csatlakoztassuk a pendrájvot a PC-hez és a mentett csatorna listákat teljes egészében másoljuk a Spark editor mappába a kép szerint.nnSpark Editor ikonnal indítsuk el a programot és megjelenik a program.nnOpen ikonnal a kép szerint válasszuk ki az elkészített Spark Editor mappát és kép szerint ha megvan nyomjunk OK gombot ezek után az összes csatorna lista megjelenik.nnHa ez megtörtént utána kattintsunk a LOAD ICON feliratra és válasszuk a Spark editor mappából az ikon mappát és utána azonnal beolvassa az ikonok egy részét.nHa további ikonokat akarunk hozzá adni akkor kattintsunk az aktuális üres csatorna ikonra és válasszunk hozzá a kép szerint ikont.nnAmi fontos aminek a neve megváltozott azt nem szabad választani olyat célszerű választani aminek a neve megvan még. Amiket átnevez számokra azok alapján azonosítja be a készülék az ikonokat a csatornához.nHa úgy látjuk, hogy kész akkor kattintsunk a SAVE ikonra és kész lépjünk ki a programból.nnPendrájvon készítsünk egy IKON mappát és a kép szerint abba másoljuk be az ikonokat.nnAmi FONTOS nagyon. Csak azt amit a Spark editor átnevezett számokra.nnEzek után csatlakoztassuk a pendrájvot a készülékünkhöz.nInditsuk el a TV listát az OK gombal és utána nyomjuk meg a Zöld gombot át kapcsol TV Wall üzem módba. Lehet itt is telepíteni elsőre ikont de inkább a képszerint válasszunk NEMET. Azonnal átvált TV Wall képernyőre a képszerint ekkor még ikonok nincsenek.nnExit gombbal zárjunk be mindent. Lépjünk be a Menübe.nnRendszer – Alap beállítások – Egyéb beállítások – TV Wall Setting – Load Icons From External Device választva telepítsük az ikonokat a kép szerint. Válasszuk az Ikon mappát az OK és nyíl gombokkal és a Piros gombbal indítsuk el a telepítést. Kép szerint minden véghez ment.nnn Ezek után zárjunk be mindent EXIT gombbal és indítsuk el a TV WAll-t és készen vannak az ikonok a csatornákhoz.nnMegjegyzés: TV Wall Setting alatt lehet törölni is a csatorna ikonokat a Delete All Icons lehetőséggel. Ami fontos minden létező ikont töröl nincs lehetőség szolgáltatók közt választani.nnKész.nnHosszúra sikeredet a leírás ezért elnézést kérek minden kitől. Talán így minden új és régi tulaj könnyebben elkészíti.nnTalán még annyit hozzá, hogy közvetlen PC és készülék között is telepíthető és még van más módja is a telepítésnek.

ignacnet
    Felhasználó

Alien2-re mely enigma image a legjobb?

zkingmax
    Felhasználó

szerintem NEBULA vagy HDMU 🙂

Black

nnAlien2-re mely enigma image a legjobb?nn

nnHát ez jó kérdés. Szerintem még egyik sem. Sem az 1-es sem 2-es készülékre. Fejlesztik nagyon de mindnek van valami nyűgje. Kártya olvasás nem tökéletes driverek, epg, epg nyelv, csatorna váltásoknál néha neki áll gondolkodni mit is csináljon ilyen apróságok. Nagyon szép némelyik csak ne volnának hibáik.nnDe ha érdekel itt találsz választékot Cím:http://images.hdmedia-universe.com/spark7162/nnCím:http://www.sat-support.tv/forum/viewtopic.php?f=125&t=9697nnTalán a PKT nebula v3-asal érdemes próbálkozni vagy :http://www.sat-support.tv/?a=downloads&dir=94

leskop
    Felhasználó

Sziasztok! Keresek /Thor/ friss szerkesztett csatornalistát amiko alienre. Köszi

Black

nnSziasztok! Keresek /Thor/ friss szerkesztett csatornalistát amiko alienre. Köszinn

nnPontosan mit takar a friss szerkesztet csatorna lista? Ha hiányzik a készülékről egy transzponder az kézzel be írható hozzá “adható” és a csatornákat megtalálja és a készülék a csatorna listát a szerint menti. Ha friss transponder adat kell akkor az alábbi címen minden műholdé megtalálható szolgáltatók szerint is.nnCím: http://hu.kingofsat.net/sat-thor5.php

ignacnet
    Felhasználó

nnszerintem NEBULA vagy HDMU :)nn

nnHDMU-t(HDMU_1380_E2_spark7162_211_git_4961) felraktam és nem volt wifi se távirányító működés.

Lala
    Adminisztrátor

Szerintem csak nem akarja kézzel sorba rendezni a csatornákat…nnBár ez teljesen egyéni mindenkinél, nálam pl. hátul vannak a sport csatornák, másnál meg elől.

Black

PKT nebula v3 as verzióval próbálkozz. De szerintem az enigma2 es szoftok erről szolnak mindegyikből hiányzik valami. Távirányító az még kisebb probléma mert az javítható.

Black

nnSzerintem csak nem akarja kézzel sorba rendezni a csatornákat…nnBár ez teljesen egyéni mindenkinél, nálam pl. hátul vannak a sport csatornák, másnál meg elől.nn

nnHát ez is lehet. Én is jobb szeretem saját magamnak sorba rakni.

leskop
    Felhasználó

Sajnos nekem nem sok időm van szerkesztgetni, ezért kérek csatorna listát, szóval megköszönném, ha valaki adna. Köszi

csigu87
    Felhasználó

leskop milyen csatorna listát mit használsz upc,digi tv?

15 bejegyzés megtekintése - 31-45 / 1,692

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

Ez a weboldal a böngészés tökéletesítése érdekében cookie-kat használ. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás