2019 április 25.

Amiko Alien és Alien 2

Ennek a témakörnek tartalma 1,690 hozzászólás, 149 résztvevő. Utolsó frissítés:  celabro 10 hónapja telt el.

15 bejegyzés megtekintése - 16-30 / 1,691
  • Szerző
    Bejegyzés

Black

nnöszi szépen csak az én spark editorom régebbi változat volt és az 1.7 verzio kellet hozza amit ha nem baj be linkelem hinnen töltöttem le http://www.sparkfans.net/viewtopic.php?f=49&t=9850nnköszi a segitséget és jó ötlet volt ez a fórum.nn

nnSzívesen.nnRemélem másnak is tetszeni fog ez a fórum téma.nnSpark Editort sajnálom elvileg kint lesz itt is.

csigu87
    Felhasználó

már csak a pontos ikon fel telepitésben segithetnél mert csak simán nem tudom az alienre pendriveröl gondoltam annyi a külömbség hogy most a piros outut helyett a zöld loadra megyek de ugy nem sikerült.

csigu87
    Felhasználó

ja és a upc ésdigitv ikonjait innen lehet letölteni sajna én nem tudtam ide feltenni a winraro pack-ott de itt a linknnhttps://skydrive.live.com/?cid=91F3998B98376D1A#cid=91F3998B98376D1A&id=91F3998B98376D1A%21250

Black

nnmár csak a pontos ikon fel telepitésben segithetnél mert csak simán nem tudom az alienre pendriveröl gondoltam annyi a külömbség hogy most a piros outut helyett a zöld loadra megyek de ugy nem sikerült.nn

nn1. Menünn2. Renszernn3.Egyéb beállításoknn4.TV WALL Settingnn6.Load Icons From External DevicennKikel választani hogy mely mappában vannak az ikonok és PIROS gombot megnyomni.nnCsatorna listát nem kell telepíteni.

csigu87
    Felhasználó

load icons failed csak ez az üzenet jön ki 🙁 ,hát ha már szinte a napom rá ment remélem másak is hasznosak lesznek ezek az infók

Black

nnload icons failed csak ez az üzenet jön ki 🙁 ,hát ha már szinte a napom rá ment remélem másak is hasznosak lesznek ezek az infóknn

nnMennie kell annak.nnHa telepítésnél kiválasztja azt az IKON MAPPA NEVET ahova másolta az ikonokat akkor a NYÍTÓ Ablakban üres felület fog megjelenni. Ónnét ne lépjen vissza hanem a PIROS gombot nyomja meg és megy a telepítés.nnHa az sem mén akkor próbálja meg az én valamelyik verziómat próbaként fel másolni letöltés rovatban megtalálhatók.. Az sem kizárt, hogy sérült az ikon készlet. Ha fel mén azt ki lehet törölni is

csigu87
    Felhasználó

nem mappaba csak siman a pendraivra mentette, én tettem egy ikonok nevü mappába hogy tudjam hol vannak és a üres-nek látszó mappába léptem és ugy nyomtam meg a pirosat de sajnos ugy se sikerult.ja és nem kell engem magázni:)

Black

nnnem mappaba csak siman a pendraivra mentette, én tettem egy ikonok nevü mappába hogy tudjam hol vannak és a üres-nek látszó mappába léptem és ugy nyomtam meg a pirosat de sajnos ugy se sikerult.ja és nem kell engem magázni:)nn

nnRendben.nnTöltsd le az én olcsó TV verziómat csak azért, hogy van e baj az ikonnal. Küldenék UPC ikon készletet de én nem használok “Igaz mást se nagyon”.nnVagy még az lehet hogy küldök ikont ha van címed.

csigu87
    Felhasználó

na megprobaltam a te olcso tv ikonjaidat de azzal se megy sajnalom azért köszi a segitséget az én upc ikonjaim lehet azért nem jók mert 206*126 képarányuak nem 204*126 és 24 bitmélységüek azért is nem töltöttem fel ide öket, a spark editorral is asszem megelőztél, azért kössz emil cimem bathoj@gmail.com

csigu87
    Felhasználó

sziasztok a végén sikerült megcsinalnom ezt a tv wall alkalmazast még pedi csak anyi maradt ki hogy a a spark editor mentése után még pluszba a be kellett masolni a képeket (ikonokatÖ ugyanabba a a mappába ahová a sparkeditor mentést végeztük és utánna simán fel tudtam telepiteni és müködik.

Black

nnsziasztok a végén sikerült megcsinalnom ezt a tv wall alkalmazast még pedi csak anyi maradt ki hogy a a spark editor mentése után még pluszba a be kellett masolni a képeket (ikonokatÖ ugyanabba a a mappába ahová a sparkeditor mentést végeztük és utánna simán fel tudtam telepiteni és müködik.nn

nnEzek szerint sikerült megoldani.nnJövőhét közepe utolja tájékán lesz kb 300-darabos ikon készlet ami elérhető lesz.

Bernyo022
    Felhasználó

Sziasztok!nnEgy kis segítséget szeretnék kérni.nnVan egy Alien Shd-8900 beltérim, és az a gondom vele, hogy a cccam sokszor megáll rajta Spark rendszeren. jelenleg cccam214 van rajta. Van már ettől frissebb?nnMi lehet a gond? A beltérit, hogy lehet teljes gyári állapotra visszaállítani?nnElőre is köszönöm a segítséget. :-S

csigu87
    Felhasználó

a megálást okozhatja hogy sok fölösleges plugin van fel telepítve, a menú pont alatt visza lehet állitani 1:menü 2:rendszer 3:gyári alaphelyzet 4:gyári alap érték betöltése.

dvdboy
    Felhasználó

Sziasztok! Sajnos én erre nem tudom a választ, de nemrégiben vásároltam egy Alien 2-t. Nem tudom beállítani az időjárás jelentést a jobb felső sarokban. Beírom a várost és kiírja, hogy (hibás város). A menőben a “Plug in” -ben kell beindítani egy programot? Na és melyiket, vagy az összes programot el kell indítani? Hú ha tudtok válaszolni, nagyon megköszönöm. Ha esetleg telefon számot is kapok akkor az Über.

Black

Hát én még nem próbáltam az idő járást.

Szerintem a plugin-nak semmi köze hozzá. Internet kell hozzá azt kell beállítani a készüléken. Másik dolog nem minden város nevet fog támogatni függ a szoftvertól és az adatott szolgáltató honlaptól.

15 bejegyzés megtekintése - 16-30 / 1,691

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

Ez a weboldal a böngészés tökéletesítése érdekében cookie-kat használ. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás