2018 június 20.

Alcor HD-2800

Ennek a témakörnek tartalma 112 hozzászólás, 24 résztvevő. Utolsó frissítés:  Pawasahy 3 éve, 2 hónapja telt el.

15 bejegyzés megtekintése - 1-15 / 113
  • Szerző
    Bejegyzés

ludla
    Felhasználó

Sziasztok! Valakinek van már esetleg ez a típus, tudna róla tapasztalatokat írni?nKészülök lehet vásárolni egy új vevőt és most ez elég jó árban lenne.

Lala
    Adminisztrátor

A paraméterei alapján jónak tűnik, a Forgat-SAt már hozott nekem belőle, csak még nem mentem el érte, de ami késik nem múlik.

ludla
    Felhasználó

nnA paraméterei alapján jónak tűnik, a Forgat-SAt már hozott nekem belőle, csak még nem mentem el érte, de ami késik nem múlik.nn

nnAkkor én nagyon várnám a tesztet 🙂

kalimera
    Felhasználó

@ LudlannMa megérkezett a készülék. (Bookline – 12900 Ft – Ingyenes szállítás szombaton is http://bookline.hu/product/product/home!execute.action?_v=Alcor_HD_2800_DVB_T_vevo_es_medialejatszo&id=114719&type=5147 )nnNem a méret a lényeg! A hosszúsága 23 cm …nnAz árához képest korrekt kis készüléknek tűnik.nn77 éves édesanyámnak vettem. Még csak a számára szükséges részeket néztem át.nnÉkezethelyes EPG és teletext. Az utóbbin a tárolt aloldalak is egyszerűen kiválaszthatóak.nnA csatornalista átszerkeszthető.nnA távirányítója viszonylag jól néz ki és könnyen is használható.nnHDMI és PVR részt még nem próbáltam, CRT készülékhez került.nnHa valamilyen kérdésed van, megnézem és válaszolok, ha tudok.

kalimera
    Felhasználó

+nnJpg/Mp3/Avi/Mkv/Ts lejátszás rendben, feliratok ékezethelyesek.nnA fizetős csatornáról készített saját felvételét nem tudja lejátszani.nnA Rec ikon a jobb felső sarokban végig villog a felvétel alatt.nnPop-Up kiválasztó menük kissé furák, és néhány magyar nyelvű üzenet is.nnPl.: “Játssz a tavalyi játszott pont?”

Syska
    Felhasználó

Nagy örömöt szereznél nekem és másik fórumtársainknak is ha egy linket tudnál küldeni a készülék dumpjárol. Ki szeretnénk próbálni hogy működik e a wayteq hd-90cx-en. A leírás alapján ütős kisgép.

kalimera
    Felhasználó

Egy rövid felvételt kérsz? Bármi lehet? 1 perc elég?nnTS – Számítógépen VLC-vel RTL Klub-ot most néztem. Működik.nnTeszt.Zip – 1 perc – 13 Mb – RTL Klub:nnhttp://data.hu/get/4257346/Teszt.Zip

Lala
    Adminisztrátor

nnPl.: “Játssz a tavalyi játszott pont?”nn

nnEzt soha nem értettem, biztos van az Alcor-nál valaki, aki tud angolul, kb 30 perc munka, hogy tökéletesen lefordítsa azt a pár szöveget. Van egy sejtésem, hogy google fordítót használtak 😀

Lala
    Adminisztrátor

nnEgy rövid felvételt kérsz? Bármi lehet? 1 perc elég?nnTS – Számítógépen VLC-vel RTL Klub-ot most néztem. Működik.nnTeszt.Zip – 1 perc – 13 Mb – RTL Klub:nnhttp://data.hu/get/4257346/Teszt.Zipnn

nnSyska egy szoftver dump-ra gondolt, hogy mentsd ki pendrive-ra a készülék vezérlő szoftverét. Ezt a szoftver frissítés menüben tudod megcsinálni.

kalimera
    Felhasználó

Nem találok ilyen lehetőséget. Csak frissíteni lehet, kimenteni nem.

Syska
    Felhasználó

Ott kell keresni, rádugod a pendrájvot meg keresed a s/w frissítés usb-n oké ott ki írja frissítés mód allcode ott lapozol a jobb-bal gombbal még megtalálod dump feliratot alatta lesz dumpfile.abs ha rámész a startra akkor akkor rámenti a pennre a készülék szoftját ami egyben biztonsági másolat is nekem az kellene ez kb 4mb.

kalimera
    Felhasználó

Nincs Dump …

ludla
    Felhasználó

nn@ LudlannMa megérkezett a készülék. (Bookline – 12900 Ft – Ingyenes szállítás szombaton is http://bookline.hu/product/product/home!execute.action?_v=Alcor_HD_2800_DVB_T_vevo_es_medialejatszo&id=114719&type=5147 )nnNem a méret a lényeg! A hosszúsága 23 cm …nnAz árához képest korrekt kis készüléknek tűnik.nn77 éves édesanyámnak vettem. Még csak a számára szükséges részeket néztem át.nnÉkezethelyes EPG és teletext. Az utóbbin a tárolt aloldalak is egyszerűen kiválaszthatóak.nnA csatornalista átszerkeszthető.nnA távirányítója viszonylag jól néz ki és könnyen is használható.nnHDMI és PVR részt még nem próbáltam, CRT készülékhez került.nnHa valamilyen kérdésed van, megnézem és válaszolok, ha tudok.nn

nnKöszönöm! Még az érdekelne hogy a hangerő állítás milyen gyorsan működik, mert a wayteq nagyon lassú, ha van olyan jó mint a telefunkennek akkor oké 🙂 a telefunkenek 20-ugrásból maxim értéken van.

kalimera
    Felhasználó

Sok lépcső van. Nulláról maximumra 17-18 másodperc.

kalimera
    Felhasználó

A javított szoftverrel, már képes lejátszani a fizetős csatornákról készített (kódolt formában tárolt) felvételt is.

Letölthető:

http://www.alcordigital.hu/termek/alcor_hd_2800_digitalis_vevo

( HD-2800-V1.0.8 – 2011.09.21 )

15 bejegyzés megtekintése - 1-15 / 113

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

Ez a weboldal a böngészés tökéletesítése érdekében cookie-kat használ. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás